AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mitsubishi Grandis 2.4 Invite (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Grandis 2.4 Invite |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2015 |
KM-stand bij aanschaf | 169.500 km |
KM-stand laatst | 169.500 km |
Meer dan tevreden
- 169.500 km
Na de station verkocht te hebben zochten we een auto waar je met 5 goed in kon zitten. Maar ook een die betrouwbaar en vooral ook betaalbaar was.
Kwamen uit bij de Mitsubishi Grandis, een echte zeven zitter. achterste rij is niet de ruimste maar wel te doen voor de kinderen. Rijdt als een trein en bied volop de ruimte die we zochten. Geen rare dingen tegen gekomen sinds de aanschaf. Lampjes vervangen is wel niet zelf te doen, krijg me handen er niet tussen. Auto is verder lekker pittig en met zijn 2.4 motor niet de aller zuinigste maar ben ook daarin niet ontevreden.
3,8
- Betrouwbaarheid4
- Prestaties4
- Comfort4
- Kosten3
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Uitgelicht aanbod
Lees ook
Achtergrond

Op zoek naar een zevenzitter voor maximaal 10.000 euro

Mitsubishi Grandis 2.4-16V – 2005 – 420.341 km - Klokje Rond
Occasiontest

Occasion Test: Opel Zafira (2010) - Mitsubishi Grandis (2010)
Autotest

Mitsubishi Grandis 2.0 Di-D Intense (2006)
Vergelijkende test

Test: Ford S-Max 2.0 16v - Mitsubishi Grandis 2.4- Mercedes-Benz B 200
Vergelijkende test

Lezersreacties (0)
Reageren