Mitsubishi Carisma 1.6 GLi (1996)

autoreview

Mitsubishi Carisma

Signalement

UitvoeringCarisma 1.6 GLi
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1996
Jaar van aanschaf1996
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

In 1996 kreeg ik een auto van de zaak. Dit was een Misubishi Carisma 1.6. Eerst was ik niet zo positief , omdat mijn vorige auto een Vectra 1.8 was. Na een tijdje bleek deze auto juist een heerlijk comfortabele auto te zijn. De auto ligt goed op de weg, maar de besturing mist precisie rond de middenstand. En met een verbruik rond de 1:16 is hij zuinig te noemen voor deze klasse.

Over het interieur ben ik zeer tevreden. Er zijn genoeg opbergmogelijkheden voor kleinere spullen. Ook is er voldoende been- en hoofdruimte. De standaarduitrusting is naar mijn smaak best mager. Ik heb er zelf opties als airco en een radio/cd-speler bij moeten kopen. Op het interieur heb ik eigenlijk maar een ding op te merken en dat is dat de zittingen van de voerstoelen nogal kort zijn. Hier kun je als relatief lang persoon (ik ben zelf 1.85 meter) op lange ritten last van krijgen.

PROBLEMEN

De banden die standaard bij deze auto zitten zijn zeer slecht. De banden maken een enorme herrie en slijten schuin af. Hiervoor is de auto meerdere malen terug geweest naar de dealer. Verschillende keren is hij al uitgelijnd, maar dat hielp niet. De enige manier waarop dit probleem opgelost kan worden is door een ander soort banden te laten monteren.

Tip: De banden die onder deze auto voor zoveel herrie zorgen zijn Goodyear Eagle Touring. Laat deze banden dus vervangen door andere, want dan is het probleem opgelost.

Verder geen problemen.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.