Mini Cooper S (2005) #3

autoreview

Mini Cooper S (2005)

Signalement

UitvoeringCooper S
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf14.500 km
KM-stand laatst17.500 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

r53 JCW John Cooper Works

  • 17.500 km

Sinds een 4 maand ben ik eigenaar van een jcw. Deze auto gekocht nadat ik van mijn motor ben afgestapt. Ik wilde een lotus maar "moest" iets kopen voor 3 personen.
Na een testrit in een gewone cooper S heb ik me een tijd daarop geconcentreerd totdat ik de specificaties van de JCW las, rijervaringen van anderen en zelf een testrit heb gemaakt.

Ik kan een ieder een jcw of een cooper (S) aanraden. Naast talloze vriendelijke gesprekken, waarbij de anderen meestal hun ervaringen met een mini aangeven, heb je voonamelijk complimenten te incasseren. Met deze auto ga ik de Nurbergring op en daar kan ik dan de echte kwaliteiten ervaren. Een kart met 211pk en daarnaast alle luxe die ik wens. De electrische hulpjes zijn uit te zetten waardoor je echt je best moet doen. Leuk.
Het enige nadeel vind ik het benzine verbruik. Het is een maar een 1600 met compressor (huilend geluid) en 211pk maar
voor een verbruik van 1:10 moet ik erg mijn best doen

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.