Mercedes-Benz C 350 e Estate Lease Edition (2015) #15

autoreview

Mercedes C-klasse Estate
Mercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes C-klasse EstateMercedes C-klasse EstateMercedes C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse EstateMercedes-Benz C-klasse Estate

Signalement

UitvoeringC 350 e Estate Lease Edition
Versnellingen7, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2015
KM-stand laatst18.500 km
Lezerswaardering: 45%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Leasetopper met reden

  • 18.500 km

Baan opgezegd en auto ingeleverd na 18.500 km. Geen toevoegingen op het verhaal hieronder. En heel blij om nu weer meer dan 4 cilinders te rijden (zie andere review).

=============

Heb sinds 22 december 2015 een full-option C350e Estate - uiteraard in de lease. Briljantblauw met Kristalgrijs leer en mat hout. Full option (op de assistentiesystemen na). En ja RoyZ, weer zo'n review. Stop nu maar met lezen als het je niet interesseert. Voor alle anderen, hieronder in het kort mijn bevindingen tot nu toe.

Positief:
- Lichten zijn subliem en werken ook op de Autobahn helemaal goed. Groot licht zonder verblinden
- Mooie afwerking, de auto zit echt degelijk in elkaar en de materiaalkeuze is goed
- Uiterst comfortabel, de luchtvering is fijn - en op hoge snelheid zeer stabiel
- Lage kosten in de lease. Echt krankzinnig dat ik een auto van EUR 75K kan rijden voor nog geen EUR 230 netto per maand, all-in.

Voor verbetering vatbaar (we hebben thuis ook een Tesla Model S dus ik ben wat verwend):
- Elektrische actieradius is bedroevend. Woon-werk is 11 km met een klein stukje snelweg. Zodra het onder 7 gr celcius duikt red ik dat bijna niet.
- Benzinemotor nagelt als een diesel. Omdat de motor meestentijds koud is (bij korte ritten) komt hij er best luidruchtig in. Juist bij deze uitvoering is een stille motor van belang vanwege het contrast met de electromotor
- Waarom heb ik in mijn broekzak een iPhone maar een Nokia 6310 op mijn dashboard? Hiermee bedoel ik: Comand is niet verkeerd hoor maar het bediengemak van de mega touchscreen in de Tesla wordt echt niet bereikt. Dit is oude economie.

Verder voldoet de auto prima aan de verwachtingen. Snel zat, stil zat, ruim zat, etc. Moet wel zeggen dat ik de romigheid van de achtklapper in mijn BMW of de absolute stilte en het mega Koppel van de Tesla mis. En, dit is voor mijn werkgever vooral van belang: het verbruik is, vooral door de bedroevende elektrische actieradius, tot op heden een tegenvaller met 1 op 11 (combinatie stadsverkeer en lange ritten).

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Mercedes-Benz C-klasse

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.