Mazda CX-60
Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60Mazda CX-60
 
Gebruikersreview

Mazda CX-60 e-SkyActiv PHEV 327 Homura (2023) #2

Signalement

UitvoeringCX-60 e-SkyActiv PHEV 327 Homura
Versnellingen8, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2023
Jaar van aanschaf2023
KM-stand bij aanschaf18.550 km
KM-stand laatst18.505 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Trekpaard met comfort

  • 18.505 km

De CX 60 Mazda is een werkpaard met een trekgewicht van 2500 kg. Mijn tandem aanhanger van 2000 kg laadvermogen sleept hij moeiteloos achter ehm aan. Dit is de tweede generatie en er zijn zeker punten die verbeterd zijn en nog verbeterd kunnen worden. De negatieve review die ik lees ook in autoweek zijn op veel punten niet terecht. Het blijft een “`suv’ en geen limousine ja dus snelheid remmende verhogingen. Zijn minder comfortabel maar dat weet als je zo’n auto koopt. Wanneer je consequent laad met de stekker en je maximaal gebruik maakt van je accu rij ik gemiddeld tussen de 1 op 35. Heb er nu zelf circa 75.000km mee gereden. Software hier mag nog wel wat aan “gesleuteld” worden om kleine oneffenheden glad te strijken, Het soft systeem heeft soms wat moeite om te kiezen ga ik elektrisch of verbranding motor. De JAPANERS kennend wordt dit ook wel opgelost. De Homura uitvoering is compleet en voldoet aan al mijn gestelde eisen. De donkerblauwe kleur en zijn geweldige robuuste neus maken deze auto volledig af. De motor is soepel en geen turbo daar moet de rest maar is een voorbeeld aan nemen bespaart veel ellende en kosten en zuinig in verbruik.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lees ook

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.