Mazda 626 1.8i LX (1992)

autoreview

Mazda 626

Signalement

Uitvoering626 1.8i LX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1992
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf133.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze Mazda hebben wij nu een ongeveer één jaar.
We beleven nog altijd een hoop plezier aan deze bak, hij ziet er immers statig uit, heeft een fraai dashboard en zit goed. De stoelen bieden echter geen optimale zit (weinig steun in onderrug) en de motor is niet enorm soepel. Trek je echter door tot boven de 3600 tmp/m dan gaat hij er nog vlot vandoor. De auto heeft lange versnellingsbakverhoudingen 120km/u in "5" = 3000 tmp/m.
BELANGERIJK: de sedan zit onder de 1150 kilo, de hatchbak erboven, scheelt belasting.

PROBLEMEN

geen. alleen de handrem bleef een keer vastzitten

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.