Ford Focus 1.5 EcoBoost 150pk ST Line Business (2019)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Focus 1.5 EcoBoost 150pk ST Line Business |
---|---|
Versnellingen | 8, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2019 |
Jaar van aanschaf | 2024 |
KM-stand bij aanschaf | 36.635 km |
KM-stand laatst | 36.635 km |
Déjà vu
- 36.635 km
Allereerst moet ik opbiechten dat het geen hele lastige keuze was toen ik deze Ford Focus voorbij zag komen. Maar in het kader van overleg mocht ik niet meteen deze uitkiezen en werd er even proefgereden in andere (soms) vergelijkbare auto’s.
De Peugeot 208, die toch wat klein was, met alle mogelijke opties die er waren. Een Mazda 3, die je een sportief gevoel geeft, maar ook een krap gevoel. En een heleboel andere auto’s waar alleen in zitten al genoeg was.
Maar goed, ik zal het déjà vu even toelichten. In 2020 ontving ik mijn handgeschakelde Ford Focus ST-line X 1.0 ecoboost 155PK, in het Racing Red, om deze voor ruim 2 jaar in de lease te rijden. Dit beviel erg goed en ik moet toch toegeven dat Ford toen al bovenaan het segment stond wat betreft hatchbacks. Maar toch na 2 jaar weggedaan om even wat zuiniger aan te doen met de centjes.
Het was voor ‘the time being’ een Citroën C1 (lekker goedkoop) waar mee gereden werd. Deze schreeuwde ik ben te klein voor de bestuurder (1,90m). En heeft mij toch weer richting de grotere auto’s gestuurd.
Zo doende kwam ik na enige tijd deze Ford Focus ST-line tegen en was het liefde op het eerste gezicht. De automaat voor AL DIE FILES op de A10. En de weinige kilometers in ruim 4 jaar tijd zodat deze nog een tijdje mee kan.
Zo’n complete auto kon ik nergens vinden. Adaptieve cruise control, stoel- en stuurverwarming, voorruitverwarming, parkeersensoren en het geweldige geluid uit de B&O speakers. En zo zijn er nog wel wat leuke opties.
De 1.5 ecoboost met 150PK rijdt vlot en zeker sportief in combinatie met de ‘sport’ stand. Meteen power als je het nodig hebt, lekker hoog de toeren in en het sportonderstel wat zeker merkbaar is als je de bochten doorstuurt. En toch door die 8 versnelling kan je zeker zuinig rijden (dit moet ik nog wel meemaken).
De sportstoelen bieden een sportief gevoel maar ook comfort voor de langere ritten. Het zijn kleine puntjes, maar kussentjes bij je knieën is toch weer zo’n slimme accessoires, waar ik met mijn lange benen erg gelukkig van word.
Voor alsnog zeer tevreden en zal binnenkort een update geven!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Ford Focus
Had je deze auto's al gezien?

Ford Focus Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line Style | 1e Eigenaar | Stoel-/Stuuverwarming | Navigatie | Climate Control | Keyless | Led | Camera | Parkeersensoren
- 2022
- 79.178 km

Ford Focus 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium X Business | Navi | Achteruitrijcamera | Parkeersensoren V+A | 16'' LMV |
- 2021
- 96.730 km

Ford Focus Wagon 1.0EB ST-LINE | NL-AUTO! | 1 EIGENAAR! | WINTERPACK | AGR ZETELS | 18" LMV | PARK SENS V+A | NAVI | CLIMA | CRUISE | PRACHTIGE STAAT!
- 2020
- 50.632 km
Lezersreacties (0)
Reageren