Daihatsu Sirion 2 1.0 12V DVVT Trend (2005)

autoreview

Daihatsu Sirion 2
Daihatsu Sirion 2Daihatsu Sirion 2Daihatsu Sirion 2Daihatsu Sirion 2Daihatsu Sirion 2Daihatsu Sirion 2 - interieur

Signalement

UitvoeringSirion 2 1.0 12V DVVT Trend
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf1 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Een geweldige auto! De Sirion 2 is een leuk auto om te zien en mee te rijden. De 1.0 3 cilinder rijdt en pittig. Met mijn rijstijl (sportief) haal ik 1:18. De 3 cillinder presteerde ook goed met een volle aanhanger en dat had ik niet verwacht.

Geen ander merk auto heeft zo’n uitgebreide basis model. bijna alles standaard. Ik heb wel een Premium Pakket er bij genomen.

De rij eigenschapen zij erg goed. Alleen op de snelweg maakt de auto iets meer geluid, maar dat mag eigenlijk geen naam hebben. Op snelweg blijft de Sirion 2 goed recht uit rijden. De bochten neemt ie lekker en met in parkeren heeft ie een lekkere kleine draai.

Gordel signaal. Voor sommige is diet een nadeel. Ik heb er helemaal geen problemen mee. Als je gaat in parkeren of in een garage rijdt en je doet je gordel af en rijdt niet harder dan 20 km/h hoor je het signaal niet.

Alleen jammer dat de fabrieks radio cd speler geen mp3 en wma kan afspelen.

Ik heb alle modelen (in deze prijsklasse) van de andere merken bekenen en gereden en de keuze voor de Sirion 2 was zo gemaakt.

PROBLEMEN

Geen.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.