Audi Q7 3.0 TDI quattro (2008)

autoreview

Audi Q7 3.0 TDI quattro (2008)

Signalement

UitvoeringQ7 3.0 TDI quattro
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2008
KM-stand laatst230.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Q7 avontuur

  • 230.000 km

Ik zocht een iets kleinere auto maar kon niets vinden dat aan mijn smaak voldeed tot ik deze Q7 zag staan. Normaliter vind ik de Q7 een ouwe lullen bak maar dit is een brok temperament.
Jammer dat zoveel mensen ziekmakend jaloers zijn, ook al werk je 80 uur in de week.
Mijn auto heeft een aangepast uiterlijk, bumpers, skirts en velgen.
Zomerset 315x30xR23, winterset 295x30xR23
Nadelen
- de zitpositie staat niet in het hart van het stuur
- de stoelen zijn krap
- een iPhone 5 aansluiten op de audio gaat niet
- slecht zicht rondom, opletten bij parkeren
Voordelen
- het is een beest van een auto, zeker in de sport stand
- de motor is alleen hoorbaar bij het accelereren
- de luchtvering is ideaal
- de besturing is akelig precies en messcherp
- de remmen brengen de 2400 kg goed en doseerbaar tot stilstand
- achteruitrijcamera en parkeersensoren rondom zijn goede aanvulling
- automaat werkt goed, zeker in sport stand
- onderhoudsinterval 30k

23-03-2014
Tijdens het laden van de nieuwe navigatie cd rom bleek de cd-rom speler, het laadgeddeelte, kapot te zijn. De speler laten opsturen voor reparatie. Werkt weer perfect. Volgende week de zomervelgen/banden er weer onder.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.