Alfa Romeo 145 2.0 TD L (1999)

autoreview

Alfa Romeo 145
Alfa Romeo 145Alfa Romeo 145Alfa Romeo 145Alfa Romeo 145Alfa Romeo 145Alfa Romeo 145Alfa Romeo 145Alfa Romeo 145Alfa Romeo 145 - interieurAlfa Romeo 145 - interieur

Signalement

Uitvoering145 2.0 TD L
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf153.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De auto is overleden.

Na 1 jaar en 9 maanden veel rijplezier gehad, maar toch ook veel garage-ellende meegemaakt. Ik denk dat de auto nooit helemaal goed is geweest al leek er motorisch nooit echt iets aan de hand te zijn geweest. Het starten verliep moeizaam. Koeling was 10.000km na aanschaf onvoldoende en kon worden verholpen met nieuwe radiateur. Maar vooral het starten heeft veel problemen opgeleverd en de electronica. Nieuwe gloeibougies hebben niet geholpen en de auto is hiervoor al meerdere keren voor na gekeken. Uiteindelijk heeft de auto me nooit laten staan. Met heel koud weer moest ik soms 10 keer starten voor ik weg was.

Al met al een heel lekkere auto, maar veel te onbetrouwbaar. Op de terugreis van wintersport afgelopen 4 januari liet de auto ons in de steek. Eigenlijk geheel onzichtbaar liet ineens de stuurbekrachtiging het afweten bij een afrit (gelukkig reden we dus al heel langzaam) Even later na een korte stop om te kijken startte de motor niet meer. Achteraf iets met de krukas en de turbolader. Waarschijnlijk in omgekeerde volgorde. Er bleek ineens heel veel olie opgeslokt te zijn. Vastgelopen. Nu is ie total loss. Ontvang er nog 250 E voor.

Voor ons dus geen Alfa meer. Al hebben we denk ik ook gewoon pech gehad.

PROBLEMEN

Zie boven voor alle problemen

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.