Alfa Romeo 145 2.0 TD (1998)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 145 2.0 TD |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1998 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand bij aanschaf | 194.111 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De Alfa 145 2.0TD is een fijne sportieve auto. De vormgeving is Italiaans, sportief en verrassend. Een model waar je niet op uitgekeken raakt, dit geldt zowel voor in- als exterieur.
De motor is ook een van de fijnere in z’n soort. Lekker pittig en redelijk stil als hij op temperatuur is. Wel is het verbruik aan de redelijk forse kant.
Maar daar is een redelijk stevige rijstijl ook debet aan.
De wegligging is goed, de auto is gek op bochtenwerk. Hij blijft als een blok op de weg liggen.
PROBLEMEN
Ik rijd sinds 10-2003 met de auto en heb er inmiddels bijna 80000km mee gereden.
Naast het vaste onderhoud, elke 10000km een onderhoudsbeurt met Shell olie en orginele onderdelen heb ik weinig problemen gehad. Alleen de bekende 145 problemen zoals een lekke slang naar de oliekoeler, ook andere types uit de Fiat-stal hebben hier last van.
Verder nog enkele draagarmen, zowel voor als achter. Bezuinig hier niet op. Beinvloedt het weggedrag van de auto erg positief als je deze op tijd vervangt.
Verder geen problemen met de auto gehad.
Direct na aankoop heb ik wel de gloeibougies vervangen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren