
Peugeot 106 Accent 1.1 (2000)
Ik kocht deze
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 10 mei 2002 |
---|---|
Op forum sinds | 10 mei 2002 |
Aantal reacties op forum | 159 |
Aantal reacties op artikelen | 4 |
Ik kocht deze
Ik kreeg een tip dat deze volksfiets te koop was. Extreem goede conditie, die moet je kopen...
Het verbruik met mijn rijstijl blijkt 1 op 14,75 te zijn, gemeten vanaf de eerste kilometers...
Het is een mooie auto, niet te opvallend. Hij is lekker ruim (ook wel lastig met parkeren)...
Wat bevalt wel aan deze auto: De bewondering van anderen Het rijcomfort De hoeveelheid gadgets Wat...
[quote]Geen enkele auto met alleen voorwielaandrijving is een goede caravantrekker. Probeer maar eens...(14 februari 2025)
Tja, elektriek of fossiel? Ik begrijp dat EV voordelen heeft. Je verplaatst de uitstoot naar een energiecentrale...(19 september 2021)
Ja, Het is geen gewild modelletje, maar hij rijdt verbazend zuinig. Dat wordt slikken voor mijn meisje...(22 december 2013)
Dus wordt ’ik heb een Lamborghini Knoopinmijntong’ verbasterd tot ’ik heb een Lambo’.... En dan spreekt...(2 augustus 2005)
Wat gaaf, die smart. Dat zie je er aan de buitenkant niet aan af. Dat maakt 'm nog leuker. En de...(27 november 2020)
Aquaduct, ecoduct. Bij mij in de straat kwam gisteren rond 3 uur in de nacht een dame terug van een...(1 april 2025)
Ik ga een tegeltje bestellen, dus mij niet bellen 'Zorg dat u bukt, bij het naderen van een...(1 april 2025)
Dit is in het geheel geen boute uitspraak. Het is al lang algemeen bekend (vele decennia empirisch bewijs)...(28 maart 2025)
Ik denk dat we het allemaal eens zijn dat dit zwaar gestraft moet worden. Daarmee is het raar dat het...(27 maart 2025)
Alsof dat mensen tegen zal houden om te rijden.. ben nog nooit gecontroleerd.Dat is wel een "dingetje"....(26 maart 2025)
Het vervelende is , what’s next. Hoe erg ik die rode kruizen negeerders ook vind, zodra je de wet aanpast...(26 maart 2025)
Inderdaad zeg! Tijd om de resolutie van de camera's te verbeteren zodat kentekens leesbaar zijn....(25 maart 2025)
Auto's razen langs ambulancepersoneel...(23 maart 2025)
Sommigen maken het zo bont dat ze zelfs de media ermee halen:...(23 februari 2025)