
Mazda MX-5 SkyActiv-G 131 TS+ (2017)
Nadat ik in het verleden al tweemaal een oldtimer aanschafte als hobbywagen, besloot ik vorig...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 27 maart 2023 |
|---|---|
| Op forum sinds | 25 augustus 2023 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 45 |
Nadat ik in het verleden al tweemaal een oldtimer aanschafte als hobbywagen, besloot ik vorig...
Net zoals wel meerdere recente producten van de BMW- en Mini-familie, werd ook de vernieuwde...
Als zoon en kleinzoon van garagehouders ben ik opgegroeid in een garage waar mijn vader en...
2021 - 2024
2019 - 2021
Bedankt voor het advies; die puntjes ga ik zeker meenemen voor het onderhoud. Hij heeft de laatste jaren...(20 december 2025)
M'n eerste auto en toch wel altijd trots geweest op die T-Sport badge indertijd. Leuk brommetje bij...(1 juni 2025)
Dat zijn inderdaad twee oplossingen die ik wel eens toepas. Sinds één van de laatste software updates...(16 maart 2025)
Bedankt! Ik denk inderdaad dat de versnellingsbak klachten zich vooral situeren bij de nieuwere modellen...(17 oktober 2024)
Ik vond de vorige X2 dan weer de minst mooie BMW van de line-up, en bovendien erg krap binnenin. Echt...(8 juni 2024)
Goeie vraag, dat zal de tijd hopelijk uitwijzen. Al denk ik dat je mening over de driecilinder misschien...(4 juni 2024)
Nee, voorlopig nog niet elektrisch, al kan het best zijn dat dit m'n laatste benzine-aankoop was. Tesla...(3 juni 2024)
Oké, hopelijk dan nog wat toekomstige beterschap met de versnellingsbak. Niet verfijnd is inderdaad...(3 juni 2024)
Ook al ben ik pro proefrit en vind ik het ook best leuk om te doen, in mijn ogen hoeft het niet per...(10 mei 2024)
In de eerste plaats veel leuke kilometers gewenst met je Puma! Wel opmerkelijk wat je zegt over de constructie...(30 april 2024)