
Peugeot 307 CC 2.0 16V (2005)
Wat een genot, zo’n ’everyday’ cabrio. Dankzij het stalen dak het gemak en comfort van een...
en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 27 november 2001 |
---|---|
Op forum sinds | 27 november 2001 |
Aantal reacties op forum | 6 |
Aantal reacties op artikelen | 7 |
Wat een genot, zo’n ’everyday’ cabrio. Dankzij het stalen dak het gemak en comfort van een...
Heerlijke auto! Vergeleken met A4 hiervoor is een Passat enorm groot en ruim. Mijn auto is...
Heerlijke auto! Bijzondere uitvoering met S-line interieur, S-line exterieur en verder zeer...
Prima wagen! Relatief hoge aanschafprijs (NLG 55.000) niet terug te zien in leasetarief. Black-magic...
Is goed bevallen: imago, uiterlijk, uitrusting, ESP (standaard!), stilte in interieur, prestaties...
Toen de mijne werd afgeleverd liepen de buren uit, kwamen kijken, vonden het gaaf, stonden te kwijlen...(11 mei 2023)
De W12 in de 'gangbare' modellen levert 659pk. De limited serie Batur is aangekondigd met 740pk en die...(22 februari 2023)
End of an era... Het is prachtig dat deze motor heeft bestaan en tegelijkertijd goed dat er een einde...(22 februari 2023)
Informatief artikel van What Car? Hulde! Eén heel belangrijk aspect ontbreekt echter tot nu toe in alle...(11 november 2018)
wat mij bij al mijn bezoeken aan alle shows iedere cyclus van 2 jaar weer opvalt, is dat de RAI van...(9 december 2008)
beperking zit in maximale koppel (250Nm)! pk's boeien bak niet...(30 januari 2008)
De weblog vind ik erg slecht... Inderdaad enigszins stemmingmakerij. Waarom zou dit een slecht idee...(3 oktober 2006)
Was zeker leuk, mannen (tu) Gelukkig kon iedereen zich over de teleurstelling heenzetten dat ik in blue...(13 mei 2023)
Na drie weken USA berichtje hier ten aanzien van Corvette. Ik heb héél véél nieuw type Corvette gezien...(8 mei 2023)
Leuk @Kristian2 , ketelapper present (y)(7 mei 2023)
Schade is altijd :( ... En kleine dingetjes eigenlijk nog net iets meer dan grote(re), want bij klein...(4 mei 2023)
Leuk @MCW (tu) Mooie geschiedenisles zo... De eerste 307CC (van januari 2004 voor ex-mrs), de Passat...(2 mei 2023)
Heerlijk om dit topic bij te lezen. Enthousiasme en blijdschap spreekt uit alle berichten. En dan is...(28 maart 2023)
Goede verhalen en mooie updates :) Geweldig leuk reclame spotje van Renault electric nu veel op tv!(22 februari 2023)
Dank weer :) Over een paar dagen wordt de A6 vier jaar oud. Dat heb ik donderdag jl. alvast gevierd...(18 februari 2023)
Nope, nooit 'in' Arnhem gewoond. Wel in Duiven (iets oostelijker) en sinds 2021 nog wat verder...(7 februari 2023)
Het klinkt niet zo heel spannend of heel afwijkend 8-) Een auto 'van 2020' is op dit moment...(7 februari 2023)