Toyota Corolla 1.6 16v VVT-i Linea Sol (2003)
Na (vooral in het het begin) een beetje pech te hebben gehad met mijn Alfa 147 nu besloten...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 10 maart 2007 |
---|---|
Op forum sinds | 19 juni 2007 |
Aantal reacties op forum | 22 |
Aantal reacties op artikelen | 15 |
Na (vooral in het het begin) een beetje pech te hebben gehad met mijn Alfa 147 nu besloten...
Nadat ik totaal 4 Alfa's gezien, welke allemaal van erbarmelijke kwaliteit waren zowel optisch...
Ik ging wat minder kilometers maken en daarom werd het tijd om mijn Alfa te vervangen voor...
Ik heb nog niet heel veel gestuurd met de Alfa in de 3 maanden dat ik hem heb, maar wilde...
Eigenlijk bevalt mij alles wel aan de auto. De motor is heerlijk alhoewel hij onderin wat...
Deze auto heb ik sinds 2006 niet meer maar wil hier toch graag even mijn oordeel over kwijt. Wat...
Wat een fantastisch resultaat weer! En tsja zeuren over een koppakking die na 250k de geest geeft, dat...(14 januari 2025)
Vraag me af wat ze met deze T-Jet hebben gedaan. Die blokken zijn echt onverwoestbaar en al helemaal...(16 juli 2022)
Ben ook nog op zoek geweest naar een Rover 200 BRM. Zoals je zegt echt super leuke auto's, maar qua...(16 mei 2022)
Mijn mening is dat er op dit moment weinig groen is. Zowel bij benzine maar vooral ook bij delfstofwinning...(20 april 2020)
@Friedair volgens mij mag ie bij Autoweek alleen origineel op de rollenbank ;-) Maar er zijn er verschillende...(28 februari 2019)
Ik bedoelde de is200 VVT-i motoren staan totaal niet bekend om olieverbruik. Tekstvoorspelling op de...(5 januari 2019)
@rx men 8: De Jezus VVT-i motoren staan totaal niet bekend om hun olieverbruik. Die gaan echt vele tonnen...(20 november 2018)
Auto is verkocht en inmiddels is er een Toyota Corolla E12 1.6 vvti linea sol uit 2003 voor terug gekomen....(30 september 2018)
Ik had gewoon de pech dat de vorige eigenaar, ondanks dat ie dealer onderhouden was, hem waarschijnlijk...(11 september 2018)
Mooie review! Blijven hele mooie auto's deze Spaans! Geen last van een hoog olieverbruik? Ik meen dat...(11 juli 2018)
Is 't geen optie om LPG in te bouwen? Dan wordt het toch voordeliger rijden zonder te grote investering,...(12 oktober 2023)
Je moet zo'n C350e inderdaad niet kopen voor de actieradius. puur op EV is die gewoon te klein,...(12 oktober 2023)
Zelfs het standaardvermogen is meer dan voldoende. Vermogen wordt zwaar overschat omdat nieuwe auto's...(11 oktober 2023)
Jullie hebben me wel overtuigd om in ieder geval niet voor een GTE te gaan! Had overigens een GTE op...(10 oktober 2023)
Wij hebben zelf de C-Klasse met de 1.6 turbo en inmiddels 145k km feilloos gereden. Hele fijne motoren!...(12 januari 2025)
Klopt ik zou hem particulier willen verkopen want anders gaat het inderdaad nooit goedkomen om met een...(27 december 2024)
Beetje dezelfde zoektocht als ons. Ik zou eens kijken naar een Leon, Golf, Octavia met een 1.4 of andere...(28 december 2024)
Een auris is nou niet echt comfortabel, zeker niet in vergelijking met een c klasse. Dat zijn echt een...(24 december 2024)
Dat van die maandlasten is een afweging die jullie inderdaad zelf moeten maken. Kan me voorstellen dat...(24 december 2024)
De techniek van die auto's, allemaal Volkswagen, is min of meer gelijk, incl. de technische dure...(10 oktober 2023)