
Skoda Octavia Combi 1.4 TSI iV PHEV Business Edition Plus (2021)
Er zijn weinig reviews van de Octavia IV PHEV te vinden, misschien rijden er ook weinig rond...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 26 juni 2007 |
---|---|
Op forum sinds | 26 juni 2007 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 54 |
Er zijn weinig reviews van de Octavia IV PHEV te vinden, misschien rijden er ook weinig rond...
Ik zal beginnen met de toevoeging waar ik de review van de Audi A5 mee ben geeindigd. Een...
Helaas wilde mijn review niet meer updaten dus ik schrijf hem opnieuw. Zoals in de laatste...
Ik sloot de update van mijn vorige Auto een Skoda Superb op 31-03-2019 af met Auf Wiedersehen,...
Het is zover vrijdag 4 januari heb ik de nieuwe lease auto opgehaald bij Skoda dealer Dago...
Ik ben sinds een week de berijder van deze Peugeot 5008 in GT-Line trim. Het betreft de 2.0...
Foto's volgen zsm. Zoals in de review van de Outlander aangegeven heb ik met onze wagenparkbeheerder...
Maandag 5 januari 2015 afscheid genomen van de Renault GS III, exact 3 jaar nadat ik hem...
Zaterdag 7 januari mijn GS III 130pk Bose start/stop bij de dealer opgehaald. Dit wordt mijn...
Op maandag 3 september kon ik mijn nieuwe lease-auto ophalen. Een Honda Civic 2.2 cdti executive...
2019 -
Ziet er goed uit en voor die tijd een gave auto om te zien en door de achterwiel aandrijving leuk om...(11 april 2025)
Inderdaad de witte, wij wonen in Oostenrijk. Ik moet zeggen dat mijn Octavia ook onder 100km/h heel...(26 maart 2025)
Goeie review en mooie auto, ik heb dezelfde auto (ook een review geschreven) als Lease auto en herken...(25 maart 2025)
Ik kan het alleen maar bevestigen, rij nu nog een lease Octavia PHEV uit 2021 en krijg in juli 2025...(17 maart 2025)
Woon in Oostenrijk niet ver van een wintersportgebied waar veel Nederlanders komen. Verbaas me regelmatig...(14 maart 2025)
Heb een aantal maanden als voorloopauto een V60 Plugin gehad uit 2014 en kan alleen maar bevestigen...(13 maart 2025)
Hoi de Opel doet het nog steeds, we rijden er relatief weinig in, maar ik ga er af en toe zelf een stuk...(4 maart 2025)
Wij hebben prive ook een Insignia uit 2014 (maart 2023 gekocht) en wel de Country Tourer met de cdti...(10 februari 2025)
Mooie uitvoering en kleur, ik rijd zelf ook een Octavia PHEV uit juli 2021. Vermogen genoeg en het overschakelen...(5 november 2024)
Echt heel leuk geschreven en weer eens wat anders dan de zakelijke teksten. Ik heb de 1.5TSI PHEV van...(18 april 2024)