
Audi A4 Avant 40 TDI S edition (2022)
Zoals bij de afsluitende review van de Tiguan geschreven heb ik 12 december de `nieuwe` voorloop...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 26 juni 2007 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 68 |
Zoals bij de afsluitende review van de Tiguan geschreven heb ik 12 december de `nieuwe` voorloop...
Zoals in de afsluitende review van de Octavia geschreven ben ik 1 oktober van werkgever veranderd...
Op 17 juli de nieuwe Octavia Sportline 150PK Tdi Combi opgehaald. Ik woon in Oostenrijk en...
Er zijn weinig reviews van de Octavia IV PHEV te vinden, misschien rijden er ook weinig rond...
Ik zal beginnen met de toevoeging waar ik de review van de Audi A5 mee ben geeindigd. Een...
Helaas wilde mijn review niet meer updaten dus ik schrijf hem opnieuw. Zoals in de laatste...
Ik sloot de update van mijn vorige Auto een Skoda Superb op 31-03-2019 af met Auf Wiedersehen,...
Het is zover vrijdag 4 januari heb ik de nieuwe lease auto opgehaald bij Skoda dealer Dago...
Ik ben sinds een week de berijder van deze Peugeot 5008 in GT-Line trim. Het betreft de 2.0...
Foto's volgen zsm. Zoals in de review van de Outlander aangegeven heb ik met onze wagenparkbeheerder...
2019 -
Snap niet wat er raar is aan deze review, het is zo jammer dat het lijkt of steeds meer mensen een ander...(3 januari 2026)
Mooi om te zien dat er nog liefhebbers zijn, hij ziet er echt goed uit. Mijn vader heeft vroeger 2 van...(2 januari 2026)
De berijders die op Autoweek hun Q6 review plaatsen hebben vanaf dag 1 problemen en mijn collega´s tot...(2 januari 2026)
Goede review en een mooie Auto, veel rijplezier.(2 januari 2026)
Doordat ik al meerdere jaren in Oostenrijk woon en zeker mijn geschreven communicatie uitsluitend in...(1 januari 2026)
Bedankt die heb ik inderdaad gelezen, maar ik heb 3 collega´s die inmiddels 2 maanden een Q6 rijden...(1 januari 2026)
Dat is echt heel slecht en niet passend bij Audi. Ik woon in Oostenrijk en heb 2 colllega´s die sinds...(14 november 2025)
Dat klopt alleen heb ik daar als Lease-rijder buiten de bijtelling die ik betaal niet veel mee te maken,...(29 oktober 2025)
Blijft een mooie auto, ik heb er in 2019 een jaar in mogen rijden als voorloop auto. Vooral de power...(27 september 2025)
Bedankt ja en nee ik merk steeds meer dat de looks echt perfect zijn, maar de rij-eigenschappen vallen...(1 september 2025)