
Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI 140pk EcoFLEX Busi (2015)
Allereerst zal ik beginnen met een korte omschrijving van mijn keuze voor de Opel Insignia...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 6 april 2009 |
---|---|
Aantal reacties op artikelen | 10 |
Allereerst zal ik beginnen met een korte omschrijving van mijn keuze voor de Opel Insignia...
Na een jaar in een voorloopauto te hebben gereden was het half augustus dan eindelijk zover....
Beste, Ik rijd in dezelfde auto alleen dan een witte, Ik zag je opmerking over het ruitenvloeistof...(12 november 2015)
Jofels, Bedankt voor je reactie. de 6.0 haal ik gemiddeld niet. ik zit gemiddeld op 6.4 liter volgens...(12 november 2015)
Mooie auto heb je ik heb dezelfde alleen dan de sportstourer. De problemen die jij hebt herken ik niet....(6 juni 2015)
Beste reusel iedereen heeft recht op zijn eigen mening maar proefgereden in de nieuwe Passat en gezien...(6 april 2015)
Bedankt ik vind hem zelf ook erg geslaagd(31 maart 2015)
Wanneer komt je volgende update? Ben wel benieuwd naar je ervaringen. Gr,Richard(20 augustus 2013)
Beste, Ik heb de auto laten tunen bij datatechnic. Waardoor de auto qua vermogen naar 140 pk ging en...(19 september 2012)
Beste, De stoel had ik ook wat twijfels over op het moment dat ik naar de auto keek. Echter tijdens...(18 april 2012)
Waterstaatje, Ik heb gister een aanhanger aan de haak gehad van ongeveer 1200 kilo ik moet zeggen geen...(26 oktober 2011)
Dank voor je reactie ik had ook graag een titanium gehad maar die viel helaas net buiten het budget....(19 oktober 2011)