
Ford Kuga 2.5 PHEV ST-Line X (2021)
Nette auto in de kleur waarin Ford 'm vroegah het liefst maakte. Van alles erop en eraan dat...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 8 oktober 2022 |
---|---|
Aantal reacties op artikelen | 28 |
Nette auto in de kleur waarin Ford 'm vroegah het liefst maakte. Van alles erop en eraan dat...
* Keuze voor de Ampera Volgens het CBS reden automobilisten in 2012 gemiddeld 37km per dag....
Zo, gisteren afgeleverd in Heemskerk (Martin Schilder). Met 144.000 Km op de klok voelt deze...
Nette 2006 207 1.6 met weinig Km. Ook met minder vermogen en vooral koppel maar OK, daar heb...
Auto stuurt heerlijk, genoeg vermogen en je merkt amper dat je dieselt, tot je bij de pomp...
In de spelregels van reviews staat dat je wat ervaring dient te hebben met de auto. Ik denk dat de eerste...(21 mei 2025)
Zon naar elektriciteit is al een redelijk laag rendement. Maar dan: rendementsverlies bij zonnepaneel...(18 maart 2025)
Precies. Dat kon mijn Ampera al in 2012 en daar was niet eens een app voor. De clausules over slim laden...(18 maart 2025)
Ik kan je vertellen dat de gevolgen aanzienlijk zijn bij een frontale aanrijding tussen fiets en auto...(3 december 2024)
Utrecht had al de primeur voor V2G op Kanaleneiland. (https://www.lomboxnet.nl/ssc/vehicle-to-grid-in-tegenlicht)...(27 november 2024)
Knap bijzonder dat de titel 140 km elektrisch bereik noemt en het artikel 130. No knapper: de A3 heeft...(13 november 2024)
[quote]Zeg Autoweek, waarom doet onze Nederlandse Donkervoort D8 GTO hier niet mee?[/quote] Precies,...(13 april 2024)
[quote]veiligheidssystemen leiden tot een daling van het aantal aanrijdingen, maar zou dat niet opgeheven...(13 april 2024)
[quote]Een tarief instellen ongeacht brandstofsoort maar op basis van vierkante meter oppervlakte dat...(12 april 2024)
Ik vrees dat met 2,5 ton afgeveerd gewicht, die 4 * 10 kg besparing op de velgen niet alles goed maakt....(12 april 2024)