
Hyundai Kona 1.6 GDI HEV Comfort Smart (2024)
Sinds januari 2024 zijn we in het bezit van de Hyundai Kona nadat we de Nissan Qasqhuai hadden...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 1 april 2012 |
|---|---|
| Op forum sinds | 15 september 2025 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 18 |
Sinds januari 2024 zijn we in het bezit van de Hyundai Kona nadat we de Nissan Qasqhuai hadden...
Sinds vorig jaar ben ik eigenaar van een C3 Picasso 1.4 Aura hetgeen op zich goed bevalt maar...
Vorig in november onze Honda Jazz ingeruild voor een Ford Ecosport 1.0 ecoboost 125 pk. Het...
Excuses daarvoor ik was te snel met plaatsen had hem inderdaad moeten controleren.(15 september 2025)
Wij hebben ook proef gereden in de Suzuki S-Cross en ik ondervond toch een aantal dingen die als niet...(13 september 2025)
Dank je wel voor het voor het aangeven met betrekking tot de trekhaak. Onze auto geeft aan met een...(13 september 2025)
Ik vind dit een bijzondere review het lijkt wel een opzettelijke negatieve review ik heb ook zoiets...(10 september 2025)
Het is bekend dat de talisman is een moderne laguna met dezelfde problemen maar dat zullen ze bij renault...(11 september 2017)
Op zich een mooie review maar even een aantal dingetjes het nieuwe rijden is al lang achterhaald en...(12 maart 2017)
Wij rijden de ecosport nu een jaar en echt een super auto die gewoon netjes is afgewerkt met nette materialen...(22 oktober 2016)
Wat het verbruik betreft reken het maar eens goed na mijn c3 picasso geefft doodleuk een een verbruiik...(14 september 2016)
Ik vind het een mooie auto maar zou graag op de hoogte blijven van uw ervaringen omdat ze hier een amerikaanse...(15 augustus 2016)
Het nieuwe rijden is al lang achterhaald uitrollen levert bijna niks op en het startstopsysteem kost...(14 augustus 2016)