
Toyota Corolla Hybrid 140 GR Sport (2025)
Toyota Corolla review Welkom allemaal bij mijn review over mijn nieuwe Toyota Corolla 1.8...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 10 september 2023 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 45 |
Toyota Corolla review Welkom allemaal bij mijn review over mijn nieuwe Toyota Corolla 1.8...
Review Toyota Corolla cross Welkom bij mijn review van mijn Toyota Corolla cross dynamic...
Hallo beste autovrienden, na iets meer dan 1 jaar en 6 maad trotse eigenaar te zijn van een...
leuke auto en review, de olie wissel op 10.000km zou je dit ook aanraden voor de nieuwere autos? het...(8 februari 2026)
Mooie auto, maar 32.000km met dezelfde olie rondrijden vind ik persoonlijk veel te lang. Dit is mijn...(27 januari 2026)
Bedankt, mocht je eens tijd hebben de review kan je hier vinden. https://www.autoweek.nl/reviews/artikel/toyota-corolla-hybrid-140-gr-sport-2025/(21 januari 2026)
Bedankt voor de review, nog veel plezier met de auto gewenst. Heb zelf de Corolla cross gehad maar met...(21 januari 2026)
Ik zal je nog moeten geloven ook, de ‘goedkopere’ hybrides 1.6 en 1.8 lijken zoveel problemen niet te...(21 januari 2026)
Mooie auto, maar wat een problemen op zo een jonge leeftijd. Zo ver ik weet zijn deze toch zeer betrouwbaar?...(14 januari 2026)
klopt volledig, maar als ik de Belgische prijs van deze Suzuki swift vergelijk met de Yaris die zo goed...(5 januari 2026)
Mooie auto, alleen spijtig dat veel van deze auto’s nooit goed warm gereden en/of onderhouden worden....(2 januari 2026)
mooie keuze, 180pk is wel beter dan de 140pk versie voor de corolla cross. de dealer rijd zelf met een...(27 december 2025)
Dankjewel, de 2.0 is gewoon de betere aandrijflaan, en verbruik is nagenoeg hetzelfde. De meeste verkochte...(23 december 2025)