Pietje
Signalement
| Aangemeld sinds | 19 maart 2019 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 8 |
Laatste reacties op artikelen
Goedkoopste Tesla Model Y Standard biedt meer bereik voor minder geld
Och och, heel jammer dat de oude standard range nu opeens 50900 kost. Het prijsverschil is dus nu opeens...(10 oktober 2025)
Goedkopere Tesla Model Y Standard: minder voor minder
Dacia echt? Dacia staat echt een eind onder Tesla, interieur van een nieuwe Audi ooit gezien? Tesla...(6 oktober 2025)
Goedkopere Tesla lijkt zijn ware gezicht te tonen
Haha wat een onzin weer. Heb je er zelf weleens in gezeten? Ik ben totaal geen Tesla fan maar dat gehaat...(4 oktober 2025)
Officieel: Kia K4 is de opvolger van de Kia Ceed!
Niks mis mee? Ik vindt het echt een kl*te motor in mijn Kona. Prima voor stadsverkeer maar heeft eigenlijk...(17 september 2025)
Doek valt voor mild-hybride Hyundai Kona, vermogen Hybrid omhoog
Ik heb de 141pk variant, zolang de hybride accu niet onder de 20 procent komt is er geen probleem....(3 september 2025)
Hyundai Kona 1.6 GDI HEV N Line Sky (2024)
Wie rijd er nou 50 in zijn 5? Hoe kan je dat nou doen zonder dat de motor gaat bokken? In zn 4 is nog...(6 mei 2025)
Je wilt een (Citroën) DS 3, maar waar moet je op letten?
Ik kan er niks aan doen maar als ik het woord Puretech zie dan lees ik vanzelf purepech. Dit is een...(23 maart 2025)
Hyundai Kona: minder vermogen, maar wél up-to-date
Nee dat is niet voldoende vermogen, als de accu leeg is heb je met de 105PK al te weinig vermogen zeker...(13 september 2024)