BMW320
Signalement
| Aangemeld sinds | 15 juli 2017 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 21 |
Laatste reacties op artikelen
Rick (26) maakte van zijn auto een rijdend lichtspektakel
Hartstikke leuk zeker als het gebruikt wordt zoals hij zegt (tu)(tu)(25 december 2025)
Test: Kia EV4 - Nieuwe elektrische middenklasser is niet doorsnee maar rijdt wel wat afstandelijk
Volgens mij als echte autoliefhebber doen alle Kia ‘s momenteel pijn aan m’n ogen als ik er een tegen...(22 september 2025)
Bovensiepen Zagato: geen Alpina maar wel van 'de familie'
De neusgaten wat kleiner maken en dan in de juiste kleur dan lust ik er wel eentje van. (24 mei 2025)
Vernieuwde Tesla Model Y: gesplitste koplampen en nieuwe bips
Blijft nog steeds pijn doen aan mijn ogen en de IKEA look van binnen Not my cup of tea. (3 januari 2025)
Volgende BMW 3-serie wordt een heel ander verhaal - Vooruitblik
Rij al meer dan 20 jaar 3 serie altijd omdat ik het een mooie en fijn rijdende auto vind. Momenteel...(29 december 2024)
'Telefoongebruik achter stuur moet hoogste boete opleveren'
Systeem België invoeren, de pakkans verhogen (slimme camera’s) en de techniek ervoor gebruiken zodat...(2 september 2024)
Downsizewissel in de duurtestgarage: Volvo C40 eruit, Volvo EX30 erin
Wat een lelijk kaal ding van binnen voor zoveel geld. Zijn maar weinig elektrische auto’s met nog een...(17 april 2024)
Nieuwe BMW X2: ook als elektrische iX2 met 450 kilometer bereik
Tjah…de mensen die hiervoor een hoop geld over hebben en dit blijven kopen zijn het probleem..als BMW...(11 oktober 2023)
Hyundai Bayon - Welkom duurtest
Wat een lelijk ding id..zou ik nog niet dood in gevonden willen worden. (9 februari 2022)
Manhart laat gepeperde M3 en M4 zien
Tja UT kan dus allemaal nog lelijker gemaakt worden. (5 maart 2021)