
BMW i3 (2022)
Als tweede auto - waar mijn vrouw het meest mee rijdt - hadden we de laatste 19 jaar een Toyota...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 18 juni 2024 |
|---|---|
| Op forum sinds | 6 juli 2024 |
| Aantal reacties op forum | 4 |
| Aantal reacties op artikelen | 2.946 |
Als tweede auto - waar mijn vrouw het meest mee rijdt - hadden we de laatste 19 jaar een Toyota...
Ik had hiervoor een BMW 530e en het elektrisch rijden daarmee beviel me uitstekend. Dus bestelde...
2025 -
Tesla staat eigenlijk zo goed als stil. Nieuwe modellen floppen, oude modellen worden opgedoekt zonder...(4 februari 2026)
De Model S die zo weinig verkocht inmiddels dat hij opgedoekt is. Zonder opvolger.(4 februari 2026)
Dit is weer rampzalige journalistiek: cijfertjes zonder enige duiding. Het fiscale regime is veranderd,...(1 februari 2026)
Dat klopt niet: voorlopig tonen de beschikbare data aan dat Musk’s “zelfrijdende” auto’s, zelfs met...(28 januari 2026)
Misschien niet zo enthousiast commentaar geven over EVs als je er weinig of niets van kent, laat staan...(24 januari 2026)
[quote][i]Het is in dit opzicht ook aan te raden om regeneratief remmen te beperken, de eerste 1000-2000...(24 januari 2026)
Een verbrandingsmotor is passé. Ik mag hopen dat de Europese constructeurs dat inmiddels begrepen hebben....(23 januari 2026)
Werkelijk waardeloze strategie. Zodra solidstate doorbreekt is het uit met wagens met een verbrandingsmotor.(23 januari 2026)
Klein motortje, klein batterijtje om het woord "hybride" te kunnen claimen, en wat fiscale voordelen...(23 januari 2026)
Dat zou dan de eerste efficiënte Volvo EV zijn…(22 januari 2026)