
Mini Clubman Cooper S Hammersmith Edition (2020)
Mijn vrouw wilde graag (op termijn) een Mini, maar ik wilde onze BMW niet vervangen (en wij...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 30 november 2018 |
|---|---|
| Op forum sinds | 30 november 2018 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 12 |
Mijn vrouw wilde graag (op termijn) een Mini, maar ik wilde onze BMW niet vervangen (en wij...
Introductie De zoveelste Model 3-review. Dit is de (zakelijke) leaseauto van mijn vrouw....
Introductie Deze review schrijf ik op 26 december om 02:10 omdat ik niet kan slapen en er...
BMW E46 M3 :)(26 januari 2026)
Mooie! @Pieter, de Tesla laat hier zes laadstops zien. Hij staat nu ingesteld op “snelste” (dan stopt...(13 januari 2026)
Dat was december 2024. Afgelopen december had ik voor iets meer dan 900 kilometer vier laadstops nodig.(13 januari 2026)
Hi Pieter, ik heb eerder het volgende op deze site gedeeld - ter informatie: "Wij zijn op zondag 29...(13 januari 2026)
Dank voor de feedback! Ik ben blij dat ik een bijzondere bijdrage heb kunnen leveren :). (24 januari 2025)
Daar ben ik het niet noodzakelijkerwijs mee oneens, hoewel ik de i4 iets te klein vind en de laadsoftware...(24 januari 2025)
Ik verneem graag wat ik aan mijn account zou kunnen verbeteren! (24 januari 2025)
De ervaring leert (althans, mijn ervaring is) dat het zelfs met flink doorrijden niet echt mogelijk...(24 januari 2025)
Graag wil ik mijn ervaring delen. Wij zijn op zondag 29 december van Tirol naar huis gereden in een...(24 januari 2025)
Dank voor jouw reactie! De Pilot Sport 4S van Michelin zitten er nu op, dus daar kan het niet aan liggen...(18 november 2024)