Volvo V60

T6 Automaat Recharge AWD Plus Dark, Volvo V60 T6 Recharge AUT8 350PK AWD Plus Dark, Power Seats Met Geheugenfunctie, Harman/Kardon Premium Geluidssysteem, Panoramisch Schuif-/Kanteldak, Verwarmbare Voorruit, Adaptieve Cruise Control Met Pilot Assist, Verwarmbare Voorstoelen, Stuurwielverwarming, Verwarmbare Achterbank, Keyless Entry, Elektrisch Bedienbare Achterklep Met Sensorbediening, Trekhaak

PoweredBy
Volvo V60
T6 Automaat Recharge AWD Plus Dark, Volvo V60 T6 Recharge AUT8 350PK AWD Plus Dark, Power Seats Met Geheugenfunctie, Harman/Kardon Premium Geluidssysteem, Panoramisch Schuif-/Kanteldak, Verwarmbare Voorruit, Adaptieve Cruise Control Met Pilot Assist, Verwarmbare Voorstoelen, Stuurwielverwarming, Verwarmbare Achterbank, Keyless Entry, Elektrisch Bedienbare Achterklep Met Sensorbediening, Trekhaak
€ 52.95020245.194 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine/ Elektriciteit
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurBlauw
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 24 mei 2024
APK 24 mei 2028
BTW aftrekbaar ja
Catalogusprijs € 64.992
Wegenbelasting/3mnd € 279 - € 309

Omschrijving

Bij het ontwerpen van de Volvo V60 stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze V60 is van het bouwjaar 2024, hij heeft 5170 kilometer gelopen. Elektrisch rijden of toch benzine? Voor allebei is iets te zeggen. Daarom biedt de hybride motor van deze Volvo V60 de keus. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Deze auto levert de ultieme rijervaring met eersteklas functies zoals stoelverwarming, een verwarmbare achterbank en een verwarmbaar stuur. Houdt u van frisse lucht en van licht dan zit u helemaal goed met het elektrisch bediende panoramadak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, aluminium dakrailing, elektrisch inklapbare buitenspiegels, in delen neerklapbare achterbank en actieve hoofdsteunen.

Over het digitale dashboard is goed nagedacht. Alle belangrijke functies binnen en buiten in één oogopslag. Dankzij de 360 graden camera kunt u zowel de voor- als achterzijde van het voertuig in het oog houden, wat bijdraagt aan een veiligere rijervaring. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Het infotainmentsysteem bedient u met uw vingers of met uw stem, met dank aan de geïntegreerde stembediening. Hoe is het met de banden, de accu en andere onderdelen? Connected Services maakt het inzichtelijk, 24/7 via de app. Met premium audiosysteem, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, DAB ontvangst en regensensor is deze auto helemaal compleet.

Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Volvo u om veiliger te rijden. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Veilig inhalen en invoegen wordt bevorderd door de actieve dodehoekdetectie. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.

Maak nu een afspraak voor een proefrit!

Welkom bij familiebedrijf Henk Scholten.
Sinds 1981 staat ons bedrijf voor het bieden van zorgeloze mobiliteit, van aanschaf en onderhoud tot schadeherstel. Iedere medewerker draagt onze waarden uit en streeft naar een zo persoonlijk mogelijke benadering.

Henk Scholten is uw one-stop-shop voor alles rondom Volvo, Polestar en Lynk & Co. Wij bieden service, advies en kwaliteit waarbij we altijd nét dat stapje extra zetten. Bij ons bent u geen nummer: we kennen uw naam, onthouden uw wensen en geven u een zorgeloze ervaring. U komt voor onze merken, maar blijft voor Henk Scholten.

Bij Henk Scholten kunt u in Het Gooi, Gelderland of Zuid-Limburg terecht in één van onze showrooms. Kies uit ons ruime aanbod van nieuwe en gebruikte auto’s, standaard meer dan 500 op voorraad. Staat uw droomauto er niet tussen? Neem dan gerust contact met ons op, wellicht verwachten wij binnenkort uw droomspecificatie.

Aanvullende opties en accessoires

  • alternatieve metaalkleur
  • Audio installatie premium
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • bots herkenning en activatie
  • Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
  • Dodehoekdetectie met correctie
  • elektrisch glazen panorama-dak
  • Leder-pakket (contourstoelen, hemelbekleding donker, luxe lederen/stof bekleding)
  • Rijstrooksensor met correctie
  • uitwijk assistent
  • vermoeidheids herkenning
  • vervolgbotsing preventie
  • voorstoelen in hoogte verstelbaar
  • voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen
  • achteruitrij assistent
  • actieve noodgeval assistent
  • aluminium interieur afwerking
  • Autonomous Emergency Braking
  • bagage-scheidingsnet
  • Bandenreparatieset
  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • buitenspiegels in andere kleur
  • comfortstoel(en)
  • connected services
  • Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
  • geluidsimulator
  • glans exterieur delen
  • hoofdsteunen actief
  • Instructieboekjes aanwezig
  • multimedia scherm klein
  • oplaadmogelijkheid
  • Roll Stability Control
  • Rookvrij
  • stuur kunstleder
  • WiFi voorbereiding

Meer informatie

Technische informatie

Accu laden: 6.4 kW
Actieradius: 88 km
Laadvermogen: 566 kg
Wielbasis: 287 cm

Interieur

Interieurkleur: Nappa leder / open grid textiel charcoal/charcoal

Milieu

Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Staat

Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2

Afleverpakketten

Inbegrepen afleverpakket: Volvo Selekt
Dit afleverpakket bevat: Volvo Selekt (24 maanden)

Overige informatie

Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden

Specificaties

BrandstofBenzine/ Elektriciteit
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurBlauw
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voor_en_achterwiel
Transmissie 8 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.969 cc
Max. vermogen 257 kW (350 pk)
Max. koppel 350 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.780 x 1.850 x 1.430 mm
Draaicirkel 11,3 m
Massa 1.964 kg
Max. toelaatbare massa 2.530 kg
Aanhangermassa geremd 2.000 kg
Aanhangermassa ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 481 - 1.393 l
Inhoud brandstoftank 60 l
Topsnelheid 180 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 5,4 s
Brandstofverbruik gecombineerd 0,8 l/100km (1 op 125,0)
CO2-uitstoot 18 g/km
EnergielabelA

Opties

Henk Scholten Geleen B.V.

Rijksweg Zuid 320
6161 BZ Geleen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Henk Scholten Geleen B.V.

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Volvo V60 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Volvo V60