

Volvo S60
2.0 T3 Momentum BLIS/STOEL/STUURVERWARMING/KEYLES
€ 15.9502018112.997 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2018 |
| APK | 27 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 39.058 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Ze gaan jaren- en jarenlang mee zonder in te boeten aan kwaliteit en prestaties. Bovendien zijn Volvo's zo innovatief gebouwd dat ze nauwelijks verouderen in technologie. 'Volvo for life' dus. De krachtige motor geeft deze Volvo uitstekende prestaties. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Uw favoriete muziek klinkt beter dan ooit met het ingebouwde high performance audiosysteem. Bij de luxe van deze auto hoort ook electronic climate control. Parkeersensoren zijn een waardevolle toevoeging aan deze auto. De sensoren waarschuwen tijdens het parkeren en voorkomen schade aan de auto. De juiste ruitenwisserfrequentie gaat automatisch van motregen tot noodweer, de regensensor reageert direct. Met dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, cruise control, keyless entry, dvd-systeem en automatisch dimmende buitenspiegels is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Het accident avoidance system helpt aanrijdingen te voorkomen en vergroot de veiligheid voor u en uw passagiers. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Volvo bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?
PRACHTIGE VOLVO S60 VOL LUXE EN EEN ORIGINELE LAGE KILOMETERSTAND - BIJ DE DEALER ONDERHOUDEN, AFKOMSTIG VAN DE TWEEDE NEDERLANDSE EIGENAAR, AUTO IS ZO GOED ALS NIEUW GEIMPORTEERD VANUIT ZWEDEN!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Laadvermogen: 629 kg
Wielbasis: 278 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Auto gezien? Bij interesse gelieve telefonisch contact op te nemen.
Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk!
WIJ ZIJN UITSLUITEND OP AFSPRAAK GEOPEND 06-45507473
Bezichtiging uitsluitend op afspraak.
Aan de in de advertenties getoonde informatie en prijzen kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Al het getoonde is onder voorbehoud van invoerfouten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.969 cc |
| Max. vermogen | 112 kW (153 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.870 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.431 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.060 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 1.214 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | C |





