
Volvo S60
T3 Aut. Polar+ Dynamic SCHUIFDAK | CAMERA | STOELVERW. | LEDER | AFN TREKHAAK | NAVI | CLIMA | CRUISE | LMV 19''

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 januari 2018 |
| APK | 28 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 43.379 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Kwaliteit en functionaliteit zijn eigenschappen van iedere Zweedse auto. Zo ook van deze Volvo S60, die is geleverd in 2018 en die 134889 kilometer op de teller heeft staan. De krachtige benzinemotor staat garant voor uitstekende prestaties. Daglicht valt ongehinderd naar binnen via het elektrisch bediend glazen panorama dak en laat het lederen interieur mooi tot zijn recht komen. Comfort of luxe? Wij denken allebei! Bij de complete uitrusting van deze auto hoort ook stoelverwarming. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. Ook is de auto voorzien van: 19 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Geen nekkramp of spiegelwerk meer bij het achteruitrijden: de parkeerhulp met achteruitrijcamera kijkt en ziet alles! Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl u uw ogen op de weg houdt, bedient u de auto met uw stem. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? U checkt het snel, simpel en overal via uw smartphone. Selecteer uw reisbestemming en het navigatiesysteem met harde schijf brengt u snel waar u moet zijn. Deze Volvo is voorzien van WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, regensensor, cruise control en dvd-systeem.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Volvo te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Met deze Volvo S60 kunt u weer jaren vooruit. De kilometerstand is 134889 en de onderhoudsgeschiedenis is bekend. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. De lederen bekleding geeft het interieur een rijke en luxe uitstraling. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. Zijwaartse g-krachten worden solide opgevangen door de sportstoelen. Het interieur baadt in een zee van licht met het elektrische bediende glazen panoramadak. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 19 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de parkeerhulp met achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem met harde schijf, via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. Deze Volvo S60 is voorzien van sensoren aan de achterzijde om een achteropkomend verkeer waarschuwing te geven als de afstand tussen u en een achterligger te klein is. Natuurlijk behoren WIFI-hotspot, electronic climate control, regensensor, cruise control, dvd-systeem en automatisch dimmende buitenspiegels ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Zoals u mag verwachten van deze Volvo S60 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto. Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Glazen schuif-/kanteldak
- Premium kleur
- Buitenspiegels met verlichting
- koplampreiniging
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio-installatie
- DVD speler
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Bots herkenning systeem
- Crystal White Pearl (707)
- Elektrisch bedienbaar glazen schuif-/kanteldak (030)
- Park Assist camera (790)
- Verwarmbare zitplaatsen voor (011)
- Automatisch dimmende buitenspiegels (169)
- Automatische dimmer binnenspiegel (168)
- Bluetooth
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels met grondverlichting (167)
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Koplampreinigingsinstallatie (065)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sensus Pro met Volvo on Call (399/858)
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Verlaagd sportchassis (026)
- Verstelbare lendesteunen voor (629)
- Verwarmbare ruitersproeierkoppen (602)
- WiFi
Meer informatie
Modeljaar: 2017
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 684 kg
Wielbasis: 278 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Auto Roest bv Parallelweg 1 4209AA SCHELLUINEN, NL 0184601233 http://www.autoroest.nl info@autoroest.nl
Bedrijfsinformatie
Let op! Uiteraard doen wij ons uiterste best om alle advertenties met de nodige zorg samen te stellen. Door de complexiteit en variatie van de voertuigen in onze voorraad kunnen wij niet garanderen dat de getoonde opties overeenkomen met de werkelijkheid.
Wij willen u dan ook vragen bij bezichtiging de auto, de aanwezige opties en specificaties die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden te controleren. Na de aankoop kunnen er dan ook geen reclamaties gemaakt worden op basis van de in de advertentie getoonde specificaties!
Auto Roest bv heeft meer dan 50 jaar ervaring met het in- en verkopen van jonge gebruikte auto's. Al 50 jaar mogen wij ons bij de selecte club van BOVAG autobedrijven voegen en zijn wij ook een Bosch Car Service! De hoogste standaard met betrekking tot onderhoud en reparatie van auto's en bedrijfsvoertuigen.
*100% Onderhouden*
*BOVAG lid*
*BOVAG garantie*
*Bosch Car Service*
Heeft u buiten openingstijden een vraag? Dan kunt u deze via een WhatsApp bericht op +31184601233 stellen.


Dubbeltest - Volvo S60 Polestar vs BMW 435i Gran Coupe
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 113 kW (154 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.870 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.426 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 1.172 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Auto Roest bv
Parallelweg 14209 AA Schelluinen

































