

Volvo S60
1.5 T2 Momentum | Trekhaak | Cruise
€ 14.9502017139.407 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 januari 2017 |
| APK | 2 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 38.539 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Wij beschikken over 2 vestigingen
- Ysselsteyn
- Boxtel
Gelieve eerst een afspraak voor bezichtiging te maken en daarbij aan te geven waar u de auto wil bekijken.
Volvo S60 1.5 T2 Momentum uit 2017 en slechts 139dkm ervaring.
- Volledige onderhoudshistorie
- 2 sleutels
Voorzien van de juiste opties, o.a.:
- Achteruitrijcamera
- Cruise control
- Bluetooth
- Navigatie
- Trekhaak
inruil en/of financiering mogelijk.
Modelreeks: jan. 2015 - apr. 2017
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 278 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Vakgarage Middenpeel Gezellenbaan 8 5813EA YSSELSTEYN LB, NL 0478541945 http://www.vakgaragemiddenpeel.nl n.seijkens@middenpeel.nl
Kijk voor meer occasions op www.vakgaragemiddenpeel.nl
Voor meer informatie over deze auto kunt u contact opnemen met:
Niki Seijkens
+31(0)478-541945
+31622039378 (ook via whatsapp)
n.seijkens@middenpeel.nl
Wij leveren de auto rijklaar af incl het Vakgarage Middenpeel Premium pakket:
- 12 maanden bovag garantie (op auto’s vanaf €8.950,-)
- Onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant
- 12 maanden APK
- Poetsbeurt binnen en buitenkant
- Half volle tank brandstof
- Tenaamstellen van de auto
- Leges kosten
Dit kan eventueel uitgebreid worden met een van onze extra diensten.
Alle aankoopkeuringen zijn toegestaan.
Inruil van alle merken auto's, waterscooters etc.. mogelijk.
Uw auto financieren? Dat kan! Wij bieden u een financiering op maat voor zowel de zakelijke als particuliere klant.
Vakgarage Middenpeel in Ysselsteyn is een universeel Bovag autobedrijf dat al sinds 1984 actief is in de automotive branche.
Bij ons vindt u alle merken occasions van iedere categorie tegen concurrerende prijzen onder een dak! Wij bedienen al jaren zowel de zakelijke- als de particuliere markt.
Financieren en (private)leasen behoren ook tot de mogelijkheden, middels onze eigen lease maatschappij. Uniek hierin is onze occasion private lease.
Kom langs voor een bezichtiging bij:
Vakgarage Middenpeel
Gezellenbaan 8
5813EA Ysselsteyn
www.vakgaragemiddenpeel.nl
Tel: 0478-541945
Geopend: Maandag t/m vrijdag van 09:00u tot 18.00u.
Zaterdag 09:00 t/m 17:00
Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.870 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.455 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 1.172 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | B |






