

Volvo C70
Convertible 2.5 T5 Summum
€ 11.9952010238.800 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 11 november 2010 |
| APK | 19 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 57.880 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Mooie Volvo C70 met de gewilde T5 in summum uitvoering.
Auto wordt geleverd met apk, toepasselijk onderhoud en 3 maanden garantie zonder meerprijs.
Openingstijden: ma t/m vrij van 08;00uur t/m 17;30uur
za van 09;00uur t/m 12;00uur
Buiten openingstijden bezichtiging op afspraak mogelijk.
AUTOBEDRIJF DE BARONIE
Allerheiligenweg 112
4835BN
076-5655259
06-14287465
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 480 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.521 cc |
| Max. vermogen | 169 kW (230 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.615 x 1.836 x 1.407 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.620 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 404 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 659 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 14,1 l/100km (1 op 7,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| CO2-uitstoot | 219 g/km |
| Energielabel | E |





