

Volvo C30
1.6i R-Design Facelift Electric Silver R-edition
€ 5.9952010209.917 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 8 november 2010 |
| APK | 28 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.095 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
WORDT VERWACHT; Nette origineel Nederlands geleverde Volvo C30R-design 1.6 benzine van bouwjaar 2010 uitgevoerd in de kleur Electric Silver Metallic!
Deze Volvo C30 is origineel geleverd met het sportieve R-design bodypakket.
Merk / Model: Volvo C30
Kenmerken: Voorwielaandrijving, Handgeschakeld, Benzine, grijs, 3 -deurs
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2010
Km stand: 209917 NAP ✅inclusief rapport
Buiten de standaard opties een aantal opties opgesomd:
- Half leder R-design stoelen
- R-design sportstuur
- Climate control
- Cruise control
- Bluetooth telefoon integratie
- Getinte ramen achter
- Hoedenplank origineel Volvo aanwezig
- 17" originele Cratus Volvo lichtmetalen velgen
- 2x sleutel
Note; Zie volledige optielijst volgens fabrieksopgaaf onderaan de advertentie.
Tibosch Automotive – kleinschalig, met persoonlijke aandacht, duidelijke afspraken en eerlijk advies — precies zoals wij het zelf ook zouden willen ervaren.
Wij denken in mogelijkheden. Omdat wij in de meeste gevallen niet afhankelijk zijn van externe partijen, kunnen wij de verwachtingen van onze klanten waarmaken. Een afleverbeurt en het monteren van opties verzorgen wij volledig in eigen beheer, zodat wij altijd grip houden op kwaliteit, planning en service.
Ook uw inruil is bij ons van harte welkom.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie:
📞 Telefoon: 0418-201000 / +31 418-201000
💬 WhatsApp: 0418-201000 / +31 418-201000
Wat mag u bij Tibosch Automotive verwachten?
Wij nemen graag de tijd voor u, maar zijn uitsluitend geopend op afspraak. Zo kunnen wij u optimaal adviseren bij het vinden van een auto die perfect aansluit bij uw wensen én budget.
Locatie:
Tibosch Automotive
Weteringshoek 26, 5328 BN Rossum (Gld)
Centraal gelegen tussen 's-Hertogenbosch en Utrecht, slechts 10 minuten van de snelweg A2
🌐 www.tiboschautomotive.nl
✉️ info@tiboschautomotive.nl
📞 0418-201000
Volledige optielijst volgens fabrieksopgaaf:
Pakket: R Design Plus Line
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Disclaimer:
Hoewel de informatie in deze advertentie met grote zorg is samengesteld, kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet en graag tot ziens,
Arjan Tibosch
Tibosch Automotive
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.596 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.782 x 14.430 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.175 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.700 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 894 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 785 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 167 g/km |
| Energielabel | D |





