

Volkswagen Up!
1.0 BMT move up!
€ 6.8492017124.500 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 augustus 2017 |
| APK | 20 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.286 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Kleine zeer betrouwbare 5-deurs occasion voorzien van onder andere Airco, stuurbekrachtiging en portiervergrendeling.
verder uitgerust met een automatische verlichtingsfunctie
Onze showroom is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.30 uur, en op zaterdag van 09.00 tot 15.00 uur.
Wilt u liever in de avond of in het weekend langskomen voor een bezichtiging of proefrit? Dat kan! Neem gerust vrijblijvend contact met ons op via telefoon of WhatsApp: 06-83984605.
Op maandag richten wij ons voornamelijk op de inkoop van occasions, maar ook dan bent u – op afspraak en bij beschikbaarheid – van harte welkom voor een bezichtiging.
Lawrence Car Service is een erkend Bosch Car Service-bedrijf én LPG-specialist. Als onderdeel van de grootste merkonafhankelijke serviceformule bent u met álle automerken welkom. Bij ons kunt u terecht voor APK-keuringen, regulier onderhoud en seizoenscontroles – bijvoorbeeld vlak voor u op vakantie gaat. U kunt rekenen op complete service, deskundig advies én een verrassend betaalbare prijs.
Wij doen ons best om alle informatie zo zorgvuldig mogelijk te vermelden. Toch kan het voorkomen dat er een onjuistheid in de gegevens staat. Daarom raden wij aan om altijd vooraf even te informeren naar de beschikbaarheid en om samen te bespreken welke opties voor u belangrijk zijn. Zo voorkomen we teleurstellingen en zorgen we ervoor dat u precies vindt wat u zoekt.
Modelreeks: jul. 2016 - aug. 2018
Modelcode: Typ AA
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 496 kg
Wielbasis: 241 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 1.000): ViaBovag garantie: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Fabrikant: Lawrence Cars Service Trading BV Polychemstraat 24 6191NL BEEK LB, NL 046-4370422 http://www.lawrencebeek.nl verkoop@lawrencebeek.nl
Voor 12 maanden service en garantie zekerheid adviseren wij u ons volledig service en garantie pakket.
De inhoud van dit pakket betreft een door fabrikant voorgeschreven onderhoudsbeurt, nieuwe APK, 12 maanden garantie, BOVAG 40-puntencheck en 1 jaar mobiliteitsgarantie.
Dit Bovag / Autotrust optionele pakket bieden wij aan vanaf € 995,- incl. de afleverkosten en is niet verwerkt in de geadverteerde prijs.* *Op de website VIABOVAG.NL wordt de prijs getoond inclusief het aflever- en garantie pakket.
Op alle andere websites adverteren we met een meeneemprijs exclusief garantie en zekerheden.
U dient dan rekening te houden met afleveringskosten €550,-. Hiervoor ontvangt de auto een nieuwe APK, olie met filter onderhoudsbeurt, wassen voor aflevering, 3 maanden garantie op draaiende delen motor en versnellingsbak tenaamstellingregistratie en 1 jaar mobiliteitsgarantie. Heeft u vragen? Neem dan gerust contact met ons op.
Onze verkoop afdeling informeert u graag naar de inhoud van ons aflever- en / of garantie pakket.
Prijs en uitvoeringsspecificaties voorbehouden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.650 x 1.500 mm |
| gewicht | 834 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.330 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 959 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,4 s |
| Actieradius | 853 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 96 g/km |
| Energielabel | B |





