

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 20 november 2017 |
| APK | 21 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 12.809 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Omschrijving
!!! LET OP: SCHERPE MEENEEMPRIJS !!! GEEN GARANTIE EN AFLEVERPAKKETTEN MOGELIJK !!!
Zo compact als hij is, biedt de Volkswagen Up! een enorme hoop ruimte voor u, uw gezin en uw bagage. Dit exemplaar heeft 199114 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2017. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze Up! ziet er dan ook uit als nieuw. Zijn pittige prestaties dankt deze Volkswagen aan zijn compacte en zuinige motor. Verder is de Volkswagen uitgerust met: warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De ingebouwde DAB-radio biedt eindeloos veel storingsvrije zenders en een uitstekende geluidskwaliteit via het audiosysteem. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Volkswagen met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. Met isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze Volkswagen helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Up! is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
VOOR MEER FOTO'S VAN DEZE AUTO EN ONS OVERIG AANBOD ZIE ONZE WEBSITE WWW.LONK.NL
Wij zijn een no nonsense autobedrijf dat zich hoofdzakelijk bezighoudt met de in- en verkoop van vooral jong gebruikte auto’s van alle merken. Onze gevarieerde voorraad is veelal afkomstig van dealerbedrijven, verhuurbedrijven en leasemaatschappijen uit binnen- en buitenland. Daarnaast is het ook mogelijk om uw huidige auto bij ons in te ruilen. Al onze auto's staan gepoetst in onze goed verlichte en overzichtelijke showroom.
Door onze hoge omzetsnelheid, scherpe inkoop en beperkte bedrijfskosten kunnen wij onze auto's tegen scherpe prijzen aanbieden. Wij leveren onze auto's inclusief een recente APK keuring en bieden tevens diverse garantiepakketten aan. Daarnaast worden veel van onze auto’s geleverd met fabrieksgarantie.
Afleverpakket Standaard € 395,-
Mogelijk op alle auto’s
- Minimaal 6 maanden APK, indien minder dan nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Complete controle van vloeistoffen
- Tenaamstelling kenteken
- 1 maand garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak
Afleverpakket Plus € 595,-
Mogelijk op alle auto’s
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Kleine beurt (nieuwe olie + filter)
- Tenaamstelling kenteken
- 3 maanden garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak
Afleverpakket Extra € 995,-
Mogelijk op auto’s van max. 10 jaar oud en max. 150.000km
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Tenaamstelling kenteken
- 6 maanden volledige garantie, maximaal 10.000km
Afleverpakket Bovag € 1.395,-
Mogelijk op auto’s van max. 8 jaar oud en max. 100.000km
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Tenaamstelling kenteken
- Mattenset
- 12 maanden Bovag garantie, maximaal 15.000km
De prijzen op viabovag.nl zijn incl. Aflverpakket Bovag!
Wij nemen alle moeite om de informatie over deze auto zo goed mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken en opties die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Routebeschrijving: Snelweg A15 Afslag 37 Zetten/Andelst, Bovenaan bij de stoplichten links, beneden voor het BP Tankstation linksaf en na 30m vindt u ons aan de rechter kant.
Tot ziens bij van Lonkhuijzen Auto's!!!!
Aanvullende opties en accessoires
- Autonomous Emergency Braking
- Executive-pakket
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- telefoonintegratie
- unikleur/pastel
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2021
Modelcode: Typ AA
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 496 kg
Wielbasis: 241 cm
Interieur
Interieurkleur: Kb,antrciet
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 96 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
- Afleverpakket Bovag (€ 1.395 meerprijs):
Mogelijk op auto’s van max. 8 jaar oud en max. 100.000km
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Tenaamstelling kenteken
- Mattenset
- 12 maanden Bovag garantie, maximaal 15.000km
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.640 x 1.504 mm |
| gewicht | 834 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.330 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 959 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,4 s |
| Actieradius | 853 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 96 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Van Lonkhuijzen Auto's
Ambachtsweg 86673 DK Andelst


























