

Volkswagen Up!
1.0 60PK 4D BMT
€ 9.5002020100.631 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 januari 2020 |
| APK | 14 januari 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.550 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Volkswagen Up! 1.0 60PK 4D BMT
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Algemene informatie
Constructiejaar: 2020-01
Modeljaar: 2019
Prestaties
Topsnelheid: 162 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.340 kg
Afmetingen (LxBxH): 360 x 164 x 150 cm
Wielbasis: 241 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/H545FH
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Zeer nette auto met nationale autopas en boekjes aanwezig.
Nieuwe apk en onderhoud bij afleveren auto.
1 JAAR BOVAGGARANTIE BIJ AFLEVEREN AUTO.
WIJ HANTEREN GEEN AFLEVERKOSTEN.
Welkom bij Mark en Rick Smits Auto's in Liessel.
Wij zijn een universeel BOVAG-autobedrijf en hebben ons met name gespecialiseerd in het merk Opel, maar ook met andere merken staan wij graag voor u klaar. U bent bij ons aan het juiste adres voor occasions, zoekopdrachten, onderhoud, APK, schade en storingsdiagnoses.
Al onze occasions zijn door ons gecontroleerd d.m.v. de BOVAG 40-punten check. Onze occasions worden afgeleverd met een nieuwe APK en 12 maanden BOVAG-garantie. Dit afleverpakket zit bij de prijs inbegrepen tenzij anders vermeldt.
Bovag garantie zit er standaard bij vanaf een aankoopprijs van 7500,- euro.
Bij ons geen bijkomende kosten zoals bijvoorbeeld afleverkosten. Inruil is mogelijk.
U kunt met ons contact opnemen om deze auto te bekijken.
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
08.15u - 12.15u
13.00u - 17.15u
En op zaterdag open op afspraak
Garage Mark Smits
Willige laagt 21
5757 PZ LIESSEL
0493-230001
mail@marksmitsautos.nl
marksmitsautos.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.640 x 1.504 mm |
| gewicht | 845 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.340 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 959 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,4 s |
| Actieradius | 795 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 100 g/km |
| Energielabel | C |





