

Volkswagen Up!
1.0 BMT high up! BEATS AUDIO CLIMA CRUISE PDC
€ 7.4402017134.143 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 augustus 2017 |
| APK | 30 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 14.287 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Klein, wendbaar, zuinig en veilig. Wat wilt u nog meer aan een auto? Deze Volkswagen Up! heeft 't allemaal! Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Up! in uitstekende conditie. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Volkswagen Up! prima parkeersensoren die u een handje helpen. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Volkswagen zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Voorzien van cruise control, dus vriendelijk voor de inzittenden én de benzinetank. Ook is de Volkswagen uitgerust met: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Deze auto word geleverd met een nieuwe APK. Deze auto is voorzien van een distributieketting, in plaats van een distributieriem! De auto heeft recent door ons een Airco service gehad! Dus auto wordt Ijskoud. Bij de laatste onderhoudsbeurt zijn alle filters en oliën vervangen, preventief is de versnellingsbakolie ook vervangen!
Tellerrapport en reservesleutel zijn aanwezig. Financiering/lease, garantie en inruil mogelijk. 6 maanden AutoTrust instapgarantie krijgt u gratis bij aanschaf van deze auto. Wenst u liever een jaar BOVAG-Garantie , dan kost dit slechts €550,- extra.
De wegenbelasting bedraagt gemiddeld slechts €30,- per maand.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Beste klant,
Leuk dat u onze advertentie bezoekt. Heeft u interesse en wilt u deze auto komen bekijken, bel dan even voor de beschikbaarheid hiervan om eventuele teleurstelling te voorkomen. Hiervoor kunt u ons bellen/whatsappen op 06-17573950 of per e-mail op info@gerardvulink.nl
Kijk op onze website voor meer foto's van deze auto!
Alle moeite is genomen om de informatie op de internetsite/advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven! Fouten zijn echter nooit uit te sluiten, vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2016 - 2021
Modelcode: Typ AA
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 494 kg
Wielbasis: 241 cm
Interieurkleur: Ceramic (85)
CO₂-uitstoot (NEDC): 101 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Vulink:
Hoe wordt uw nieuwe auto geleverd?
Wij hanteren geen overbodige dure afleverpakketten. Wij bekijken per auto samen met u welke onderhoudsbeurt de auto nodig heeft en wat de technische staat is. Aan de hand daarvan beslissen we de wijze van aflevering en of hier eventueel dus kosten bij komen.
Tevens worden onze auto's geleverd (tenzij anders vermeld) inclusief een geldige APK en een Bovag 40-Puntencheck. Zo weet u precies wat u koopt! Uw nieuwe aanwinst is al gepoetst en leveren wij schoon af met een 1/4 tank brandstof. Hiervoor berekenen wij géén afleveringskosten!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.641 x 1.504 mm |
| gewicht | 826 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.320 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 959 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,4 s |
| Actieradius | 795 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | C |





