

Volkswagen Up!
1.0 BMT move up! 5 drs Airco blue tooth
€ 9.750201929.310 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 25 januari 2019 |
| APK | 25 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 13.145 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
In bijzonder mooie en goede staat
VW Dealer onderhouden
Incl tenaamstelling
incl inspectiebeurt
incl 1 maand garantieModerne technologie gekoppeld aan een tijdloos design, dat zijn de eigenschappen van een Volkswagen. Dat geldt ook voor deze Up!. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Up!. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Ook is de auto voorzien van: warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal als degene achter u te dicht op u zit. Ook handig en veilig bij het wisselen van rijbaan. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. De uitrusting van deze Volkswagen is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Up! is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In druk verkeer en onoverzichtelijke situaties helpt het accident avoidance system mee om een aanrijding te vermijden. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Volkswagen bovendien hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Heeft u interesse in deze mooie Volkswagen? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Inruil en financiering mogelijk,
Al onze auto's zijn voorzien van een NAP pas
GEEN AFLEVERKOSTEN.
KIJK OP WEBSITE VOOR MEER INFO EN FOTOSDeze Volkswagen Up! komt uit 2019, werd geleverd van 24-08-2018 tot 31-01-2021 en kostte toen € 13.145,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2019 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 44 kW (60 PK) en een cilinderinhoud van 999 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 162 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 14,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,2 liter per 100 km en hij weegt 834 kg. De APK is geldig tot 25-01-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 72,17 per kwartaal.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 496 kg
Wielbasis: 241 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
25 AUTOS OP VOORRAAD
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.641 x 1.504 mm |
| gewicht | 834 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.330 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 959 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,4 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | C |





