

Volkswagen Up!
1.0 BMT move up! Airco. Bluetooth. Lichtmetaal. HOLLANDSE AUTO MET NAP!
€ 7.9502020157.681 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 8 juni 2020 |
| APK | 8 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 15.114 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 88 - € 97 |
De Volkswagen Up! vertegenwoordigt het beste van degelijk Duits design. Dit dealeronderhouden exemplaar is geleverd in 2020 en heeft 152448 kilometer op de teller staan. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Up!. Het is een goed onderhouden auto, de onderhoudshistorie is bekend. Zijn compacte motor geeft deze Volkswagen uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik. Zitten in weldadige in hoogte verstelbare bijrijdersstoel : uw rug zal u dankbaar zijn. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 15 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal als degene achter u te dicht op u zit. Ook handig en veilig bij het wisselen van rijbaan. Bij slecht weer houdt u graag de handen aan het stuur. Met de audiostreaming van de bluetooth, behoort draadloos muziek afspelen tot de mogelijkheden. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. De uitrusting van deze auto is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
In de Volkswagen Up! heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Volkswagen bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Om te bevestigen dat de kilometerstand van deze auto klopt, krijgt u er ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij. Indien u interesse heeft in deze Volkswagen, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Modelreeks: aug. 2018 - jan. 2020
Modelcode: Typ AA
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 241 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Heining Oosterinslag 17 3871AL HOEVELAKEN, NL 0332463886 http://www.heining.nl info@heining.nl
Interesse in deze auto? Neem gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder.
Aflever- en garantiepakketten zijn mogelijk tegen meerprijs en worden in overleg afgestemd.
Ook voor lease en financiering bent u bij ons aan het juiste adres. Vraag naar de mogelijkheden en voorwaarden.
U bent van harte welkom in onze showroom van 1000 m².
Wij werken bij voorkeur op afspraak, zodat wij u alle aandacht kunnen geven. Afspraken buiten openingstijden zijn mogelijk.
Wij stellen onze advertenties met zorg samen. Toch zijn fouten in specificaties, opties en uitvoering voorbehouden.
Controleer daarom altijd de voor u belangrijke zaken vóór aankoop.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.650 x 1.500 mm |
| gewicht | 880 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.320 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 959 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,4 s |
| Actieradius | 795 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 123 g/km |
| Energielabel | C |




