

Volkswagen Up!
1.0 BMT move up! | Airco | Bluetooth | Radio
€ 8.2002018113.374 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 27 augustus 2018 |
| APK | 13 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.560 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Volkswagen Up! move up! – betrouwbaar, zuinig en ideaal voor dagelijks gebruik.
De Volkswagen Up! 1.0 BMT move up! is een compacte en praktische stadsauto die bekendstaat om zijn lage gebruikskosten en prettige rijgedrag. De efficiënte 1.0 benzinemotor is soepel en zuinig, perfect voor zowel stadsverkeer als korte tot middellange ritten. Met 113.374 kilometer op de teller is dit exemplaar klaar voor nog veel zorgeloze kilometers.
De uitrusting is functioneel en comfortabel. Voorzien van airconditioning, Bluetooth-connectiviteit en een radio biedt deze Up! alles wat nodig is voor dagelijks gemak. Dankzij zijn compacte formaat is hij eenvoudig te parkeren en bijzonder wendbaar in de stad.
De Volkswagen Up! move up! is daarmee een uitstekende keuze voor wie een betrouwbare, zuinige en betaalbare auto zoekt met het vertrouwde Volkswagen-gevoel.
Wilt u deze Up! zelf ervaren? U bent van harte welkom voor een bezichtiging of proefrit – wij laten u graag kennismaken met dit nette en gebruiksvriendelijke exemplaar.
Modelreeks: 2016 - 2021
Modelcode: Typ AA
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 496 kg
Wielbasis: 241 cm
Interieurkleur: Kb,ceramique-zwart/grijs
CO₂-uitstoot (NEDC): 96 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.640 x 1.504 mm |
| gewicht | 834 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.330 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 959 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,4 s |
| Actieradius | 853 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 96 g/km |
| Energielabel | C |





