

Volkswagen Transporter
2.0 TDI L1H1 150PK DSG automaat / Dubbele schuifdeur / Carplay
€ 17.8502021186.532 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 15 januari 2021 |
| APK | 17 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 56.905 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Deze bedrijfsauto wordt u rijklaar aangeboden;
- Minimaal 6 maanden APK
- Tenaamstelling
- Voertuiginspectie
- 1 maand garantie
Mocht de betreffende auto uitgerust zijn met een imperiaal of laadruimte inbouw kan deze altijd kosteloos door ons verwijderd worden.
Indien u juist wel een; laadruimte inrichting, imperiaal, trekhaak, glasresteel of laadruimte beveiliging, wilt informeren wij u graag over de mogelijkheden.
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.107 kg
Wielbasis: 300 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 895): 6 Maanden: Optimale zekerheid
Dit afleverpakket bevat: 6 maanden volledige garantie, Nieuwe APK-keuring, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave
Kallenberg Bedrijfsauto's Ridderkerk:
Gespecialiseerd in bedrijfsauto's.
Nieuw, modern, en toch 20 jaar ervaring.
U bent bij ons aan het juiste adres voor aanschaf, onderhoud en financiering van uw bedrijfsauto. In onze werkplaats kunt u zelfs terecht met de grootste bedrijfsauto of camper.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.904 x 1.904 x 1.990 mm |
| gewicht | 1.893 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Actieradius | 1.166 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 158 g/km |



