

Volkswagen Transporter
2.0 TDI DC / 6 persoons / pick up / Open laadbak / dubbel cabine
€ 22.900202133.943 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 10 maart 2021 |
| APK | 10 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.931 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Deze bedrijfsauto wordt u rijklaar aangeboden;
- Minimaal 6 maanden APK
- Tenaamstelling
- Voertuiginspectie
- 1 maand garantie
Mocht de betreffende auto uitgerust zijn met een imperiaal of laadruimte inbouw kan deze altijd kosteloos door ons verwijderd worden.
Indien u juist wel een; laadruimte inrichting, imperiaal, trekhaak, glasresteel of laadruimte beveiliging, wilt informeren wij u graag over de mogelijkheden.
Carrosserievorm: Pick-Up (grijs kenteken)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 931 kg
Wielbasis: 340 cm
Interieurkleur: Lichtgrijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 895): 6 Maanden: Optimale zekerheid
Dit afleverpakket bevat: 6 maanden volledige garantie, Nieuwe APK-keuring, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave
Kallenberg Bedrijfsauto's Ridderkerk:
Gespecialiseerd in bedrijfsauto's.
Nieuw, modern, en toch 20 jaar ervaring.
U bent bij ons aan het juiste adres voor aanschaf, onderhoud en financiering van uw bedrijfsauto. In onze werkplaats kunt u zelfs terecht met de grootste bedrijfsauto of camper.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.500 x 1.994 x 1.948 mm |
| gewicht | 1.869 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Actieradius | 1.029 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |



