
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Transporter
2.0 TDI 150 PK Aut. L1H1 28 3-Pers Carplay Airco Cruise
€ 22.9402021124.494 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 22 januari 2021 |
| APK | 22 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 53.683 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Bij de bouw van de Volkswagen Transporter wordt niets aan het toeval overgelaten. Vandaar dat hier een auto staat die in optimale conditie verkeert. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid. Deze Transporter is dan ook als nieuw, de onderhoudshistorie is bekend. Hij heeft een dieselmotor en een automatische transmissie. Ontspannen rijden in een optimale zithouding: daarvoor zorgen de comfortstoelen. De lekker grote deuropening van de schuifdeur aan passagierszijde zorgt voor een heerlijk ruime instap.
De snelste of zuinigste weg? Het full map navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. Ook is de Volkswagen uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Transporter is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Vermoeidsheidsherkenning neemt tekenen van vermoeidheid waar bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er daardoor ongelukken gebeuren. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Volkswagen. Belt u ons snel?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 3-zits
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektronisch sper differentieel
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Comfortstoel(en)
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Exterieur pakket (PL4)
- Lichtmetalen velgen 16" "Clayton" (Z3E)
- Bijrijdersbank (inclusief afsluitbaar opbergvak) (33C)
- Bluetooth
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Elektrisch verwarm,- verstel- en inklapbare buitenspiegels (6XP)
- Executive Plus-pakket (Navigatiesysteem full map)
- Executive Plus pakket (290)
- Hoge scheidingswand tussen cabine en laadruimte (ZZ2)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Multifunctioneel stuurwiel leder (2FD)
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map)
- Navigatiesysteem Discover Media (ZIE)
- Parkeerhulp voor en achter (7X2)
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verwarmbare ruitensproeiers voor (8W3)
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: sep. 2019 - sep. 2024
Modelcode: T6.1
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 935 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 300 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Auto XL De Schans 25 2405XX ALPHEN AAN DEN RIJN, NL 0172224015 http://www.autoxl.nl info@autoxl.nl
Bedrijfsinformatie
AutoXL bestaat al vanaf 1988 en heeft zich ontwikkeld tot een van de meest betrouwbare en toonaangevende occasiondealers in Nederland. In onze moderne showroom in Alphen aan den Rijn vindt u altijd meer dan
250 scherp geprijsde occasions, zorgvuldig geselecteerd met bekende onderhoudshistorie en gegarandeerde kilometerstanden via NAP.
Wij bieden een breed assortiment elektrische auto’s (EV’s), plug-in hybrides (PHEV) en zuinige benzine- en dieselauto’s van gerenommeerde merken zoals Volkswagen, Toyota, Kia, BMW, Audi, Peugeot, Tesla en meer. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor deskundig onderhoud, APK-keuringen en reparaties in onze moderne en volledig uitgeruste werkplaats. Ook bieden wij bandenservice, airco-onderhoud en professionele autodiagnose.
Met inruil, financiering, leasen of betalen per maand maken wij het kopen van uw ideale auto eenvoudig en betaalbaar. Of u nu op zoek bent naar een compacte stadsauto, ruime gezinswagen, youngtimer of elektrische SUV, wij helpen u graag. Met inruil profiteert u volledig van alle kortingen. (Let op: geld lenen kost geld) Wij streven altijd naar een optimale zorgeloze klantbeleving en leven daarom naar het motto: Enjoy the ride.
AutoXL is dé occasiondealer voor de regio Zuid-Holland, waaronder Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten, Den Haag, Katwijk, Zoetermeer, Gouda, Waddinxveen, Boskoop, Alphen aan den Rijn, Woerden, Utrecht en de Bollenstreek.
Wij zijn 7 dagen per week geopend, dus ook iedere zondag bent u van harte welkom!
Bekijk ons actuele aanbod op www.autoxl.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.900 x 1.900 x 1.990 mm |
| gewicht | 1.865 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Actieradius | 1.166 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 212 g/km |
Opties
Auto XL
De Schans 252405 XX Alphen aan den Rijn


































