
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 28 | Trekhaak | Camera
€ 29.900202458.932 km
€ 29.900
excl. BTW
| Bouwjaar | 2024 |
| KM stand | 58.932 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 5 april 2024 |
| APK | 5 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 60.777 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Noemt u eens een Duits B-merk? Kennen ze niet. Uitstekende auto's, al vele decennia lang. Dat geldt ook voor deze. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Transporter in uitstekende conditie. Hij heeft een dieselmotor en een automatische transmissie. Schouders en onderrug krijgen een VIP-behandeling door de comfortstoelen. Uw passagiers laden hun bagage moeiteloos in en uit; de ruime deuropening met schuifdeur maakt het mogelijk. Ook adaptieve mistlampen en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Functies activeren en storingen opsporen? Bij deze auto gaat het eenvoudig via uw smartphone. Overal en altijd. Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige full map navigatiesysteem. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Deze Volkswagen is voorzien van cruise control, airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Volkswagen in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Interesse voor deze Volkswagen Transporter? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektronisch sper differentieel
- Lange wielbasis
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Bluetooth
- Brandstoftank 70 liter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: sep. 2019 - sep. 2024
Modelcode: T6.1
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 971 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 340 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 04-04-2028
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket Select (zonder meerprijs): - 6 maanden garantie - APK - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften - Xcellent poetsen binnen & buiten
- Afleverpakket Premium (zonder meerprijs): - 12 maanden garantie - APK - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften - Xcellent poetsen binnen & buiten
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Thoonen BV Nieuweweg 15 5438AB GASSEL, NL 0486490950 http://www.autobedrijfthoonen.nl verkoop@autobedrijfthoonen.nl
Bedrijfsinformatie
Autobedrijf Thoonen is officieel service dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA en Volkswagen Bedrijfswagens. Al sinds eind jaren ‘50 kunt u bij ons familiebedrijf terecht voor de volledige verzorging rondom uw auto. Naast verkoop zijn ook onderhoud, reparatie en leasing/financiering belangrijke pijlers binnen onze dienstverlening.
Veel van onze aangeboden auto’s zijn voorzien van fabrieksgarantie. Is deze occasion uit zijn fabrieksgarantie? Maak dan gebruik van onze garantiepakketten. Zo bent u ervan verzekerd dat uw occasion in top conditie afgeleverd wordt inclusief garantie. Het Standard Pakket omvat alles wat u bij uw nieuwste aankoop verwacht, zoals een APK keuring van minimaal 6 maanden, een gepoetste auto, 3 maanden garantie en een uitgebreide afleverinspectie (40 puntencheck).
Wij nodigen u graag uit om deze occasion te komen bekijken en ervaren met een proefrit. Daarnaast is het mogelijk om deze auto te leasen of financieren. Tevens is inruil van uw huidige auto altijd mogelijk. Wij maken graag voor u een passende offerte op maat. Wanneer komt u langs?
(Hoewel deze website met de grootste zorg wordt bijgehouden behouden wij het recht op evt. typefouten en/of verkeerde uitvoeringsdetails)
Autobedrijf Thoonen B.V.
Nieuweweg 15
5438 AB Gassel
Tel: (0486) 490 950
E-mail: info@autobedrijfthoonen.nl
Wij zijn officieel partner van Audi, Seat Skoda en Volkswagen
Wij zijn aangesloten bij de BOVAG
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.300 x 1.900 x 1.990 mm |
| gewicht | 1.829 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Actieradius | 945 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 197 g/km |
Opties
Autobedrijf Thoonen B.V.
Nieuweweg 155438 AB Gassel






























