

Volkswagen Tiguan
1.5 TSI R-Line Business+
€ 39.990202346.608 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 maart 2023 |
| APK | 6 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 52.946 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Dit is echt zo'n zakenauto waarbij collega's steeds willen meerijden. En geef ze eens ongelijk. Geen gemiddelde auto, dit. De R-Line styling maakt er een opvallend geheel van. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze TIGUAN ziet er dan ook uit als nieuw. Deze auto is uitgerust met een viercilinder motor en een automatische transmissie. De ruime lichtinval door het elektrisch bediende glazen panorama dak zorgt voor een heerlijk ruim gevoel. Met één klik te openen voor frisse lucht en een mild windje in de auto. Dat is gemak en plezier! Overigens is het happy-klik gevoel ook aanwezig bij de elektrisch bedienbare achterklep. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Deze Volkswagen Tiguan heeft een verwarmd stuurwiel. Nooit meer koude handen onderweg. De verlichting van de koplampen geeft het gevoel dat het altijd dag is. De slimme matrix LED-technologie past zich aan bij tegenliggers, zonder verlies van lichtkwaliteit. Tot de uitrusting van deze Volkswagen behoren ook geluidsisolerende ramen, trailer assistent, elektrische handrem, zwarte hemelbekleding, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Omdat goed geïnformeerd rijden tegenwoordig om veel meer draait dan alleen snelheid en brandstofpeil, laat het digitale dashboard alle functies zien die u nodig heeft. Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. U bent in deze Volkswagen ook voorzien van dashboard met spraakbediening, connected drive services, audio-navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning en draadloos opladen.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Actieve dodehoekdetectie geeft een waarschuwingssignaal wanneer een ander voertuig in uw dode hoek rijdt. Dit verkleint de kans op een aanrijding. Met voorzieningen als accident avoidance system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op en plan een afspraak, dan zetten wij hem voor u klaar.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 255/45 R19
Laadvermogen: 684 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.510 x 1.840 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.446 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 615 - 1.655 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |





