
Volkswagen Tiguan
1.5 TSI ACT Highline Business R Line Airco ECC | Panorama | Trekhaak | Virtual | Adaptive Cruise | Camera | Massage | Isofix | NAP

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 november 2019 |
| APK | 13 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 46.063 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Bij deze Volkswagen Tiguan zijn 2 originele sleutels aanwezig en is voorzien van digitaal onderhoudsboekje. Tegen meerprijs is deze occasion af te leveren met nieuwe APK, onderhoudsbeurt ( indien nodig ) en 12 maanden BOVAG garantie, meerprijs €1195,-
Deze zeer gunstig geprijsde Volkswagen Tiguan is zonder overdrijven echt een fantastische occasion. Door de R-Line styling heeft deze Volkswagen Tiguan een stoer en krachtig uiterlijk. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Tiguan, bijvoorbeeld. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Life is easy! In ieder geval met dit elektrisch bediende glazen panorama dak. En niet te vergeten de elektrisch bedienbare achterklep. De verwarmbare voorstoelen zijn voorzien van een massagefunctie, een weldaad voor rug en schouders in elk seizoen. Schouders en onderrug krijgen een VIP-behandeling door de comfortstoelen. Ook is de auto voorzien van: LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met het digitale dashboard kunt u de cockpit-interface naar uw voorkeur instellen. Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de parkeerhulp met achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Communiceren met uw auto? Dat gaat via remote services. Met uw smartphone maakt u waar dan ook contact om allerlei functies te checken of te activeren. U bent in deze Volkswagen ook voorzien van dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur en DAB ontvangst.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Tiguan is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. In deze Volkswagen vinden we verder een hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Daarom wordt hij geleverd met Bovag Garantie en tellerrapport van Nationale Autopas. Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- R-Line Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Panorama-schuif-/kanteldak, elektrisch bedienbaar (PS2)
- Rijstrooksensor met correctie
- Winterpakket (WW2)
- Achterklep, elektrisch bedienbaar (4E7)
- Advance-pakket (Elektrisch glazen panorama-dak, Voorstoelen verwarmd, Aluminium interieur afwerking, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels met verlichting, Lendesteun(en) verstelbaar)
- Advance pakket (W12)
- Bluetooth
- Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display) (9S0)
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 20"
- Mobiele online diensten (Car-Net): 'Security & Service' (YOZ)
- Mobiele online diensten : 'Security & Service' (NZ4)
- multimedia scherm standaard
- Parkeer pakket (Uitparkeer waarschuwing)
- Progressieve stuurbekrachtiging inclusief variabele besturing (1N7)
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Spiegel-pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels met verlichting)
- Spiegelpakket (P14)
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2018 - okt. 2020
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 660 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 1.195): Full Service Pakket: * Nieuwe APK keuring * Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave ( wanneer nodig ) * Controle distributieriem , vervanging tegen meerprijs. * Voertuig wordt schoon afgeleverd * Technische controle * Kentekenregistratie * Vrijwaren inruilauto * 12 maanden garantie of een maximum van 20.000 kilometer
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Menges & de Vries Automotive Phileas Foggstraat 90A 7825AM EMMEN, NL 0591820321 http://www.mengesendevries.nl sales@mengesendevries.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bedrijfsinformatie
Onze voorkeur heeft bezichtigen op afspraak. Op deze manier kunnen wij u de volledige aandacht geven die u verdient en het gewenste voertuig klaar zetten voor een uitgebreide proefrit en bezichtiging.
BOVAG bedrijf Menges & De Vries Automotive in Emmen biedt buiten een professionele werkplaats ook nette & goede occasions aan voor aantrekkelijke prijzen. Wilt u de occasion komen bekijken bij ons in Emmen? Dan is het verstandig tevoren te bellen om de beschikbaarheid van de occasion te controleren. Uiteraard ruilen wij uw huidige auto ook in op een van onze occasions. Bij ons worden alle personen & bedrijfswagens geadverteerd voor scherpe meeneemprijzen. Gaat uw voorkeur uit naar rijklaar en inclusief 12 maanden BOVAG garantie? Voor €1195,- inclusief BTW bent u volledig ontzorgd. Hier bij inbegrepen, volledige service inspectie, onderhoud volgens fabrieksopgaven en nieuwe APK. Woont u niet in de buurt en u wilt voor garantie naar uw eigen BOVAG garage? Dat kan! Wij bieden BOVAG netwerkdekking aan tegen meerprijs. U kunt eventuele garantiewerkzaamheden dan bij uw eigen garage laten herstellen. Voor bedrijfsauto's geld een garantietermijn van 6 maanden.
Wist u dat u ook via WhatsApp een inruilvoorstel kunt ontvangen? Wanneer u ons enkele foto's en aanvullende informatie stuurt krijgt u van ons een passend inruilvoorstel! Ons WhatsApp nummer is 0591-820 321 ( Tijdens kantoor uren )
Wij zien u graag in onze zaak in Emmen of bel 0591 - 820 321
Phileas Foggstraat 90a
7825AM Emmen
sales@mengesendevries.nl
www.mengesendevries.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!


Toyota RAV4 - Honda CR-V - Mazda CX-5 - Volkswagen...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.495 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.610 x 1.860 x 1.650 mm |
| gewicht | 1.440 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 615 - 1.655 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 983 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 168 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Menges & de Vries Automotive
Phileas Foggstraat 907825 AM Emmen





















































