

Volkswagen Tiguan
2.0 TSI 4Motion 3X R-Line 220Pk *Pano*Camera*Trekhaak*Keyless*
€ 27.5002018111.143 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2018 |
| APK | 28 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Voorzien van:
37008 3-punts-veiligheidsgordel achter midden 3C7
72505 Accu 69 Ah J0T
39804 Achteruitrijcamera (Rear View) KA2
25516 Active Infodisplay (Instrumentendisplay digitaal) 9S8
4156 Active Lighting-pakket
> 18583 - Koplamp LED met dynamisch bochtlicht
> 18650 - Rijassistent-systeem Dynamische grootlichtregeling (Dynamic Light Assist)
> 19000 - Koplampsproeiers (Koplampsproeiers)
PXE
14805 Antenne-diversiteit 8ZQ
25072 App-Connect
> 25025 - Multimedia-interface USB (iPhone / iPod) met AUX-IN
25818 Audio-navigatiesysteem Discover Pro (Touchscreen, CD/DVD, MP3, Harde-schijfgeheugen, Bluetooth) I8J
64267 Banden 255/40 R20 ...V H1T
25903 Bandenspanningscontrolesysteem 7K1
22202 Beglazing achter verduisterd (65 %) 4KF
15702 Buitenspiegel convex, rechts 5RQ
21411 Bumper R-Line 2JR
27805 Dakbekleding Stof, zwart 6NW
20911 Dakspoiler R-Line 5J3
38004 Diefstalalarmsysteem met Interieurbewaking 7AS
20215 Drempelverbreding R-Line
77227 Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6 7MM
39806 Frontcamera (Multifunctie-camera Voorruit) QK1
25204 Head-up-display KS2
34733 Hoofdsteunen voor hoogte-/lengteverstelbaar 5ZC
13102 Instaplijsten (Aluminium)
39311 Isofix-houder voor Kinderzitje aan Achterbank (incl. i-Size-Kinderstoel) 3A0
78062 Klimaatzone: Geen hitteland 8Z5
35604 Kofferbakdeksel / Achterklep electr. bediend (openen + sluiten) 5I6
18583 Koplamp LED met dynamisch bochtlicht 8IU
19000 Koplampsproeiers (Koplampsproeiers)
29099 Koudemiddel R 1234 YF KK3
50231 Lichtmetalen velgen 8,5x20 (Suzuka, Dark Graphite) 42F
24613 Luidspreker (8) 8RM
25056 Mobiele online diensten Car-Net EL3
24772 Mobiele telefoon Interface Comfort met draadloze laadfunctie
> 25031 - Multimedia-interface 2 x USB (iPhone / iPod) incl. AUX-IN en 1 x USB-aansluiting
87358 Motor 2,0 L - 162 kW TSI Katalysator (CHHB) CHHB
25031 Multimedia-interface 2 x USB (iPhone / iPod) incl. AUX-IN en 1 x USB-aansluiting UQ2
25025 Multimedia-interface USB (iPhone / iPod) met AUX-IN
33302 Opbergtas aan Voorstoelleuningen 4U5
16711 Panorama Schuif-/hefdak voor elektrisch, met Panoramadak achter 3FJ
26603 Pedalen Roestvrij staal / Aluminiumdesign VF1
69711 Progressive-besturing 1N7
3530 R-Line-pakket
> 13102 - Instaplijsten (Aluminium)
> 20208 - Wielkastverbredingen
> 20215 - Drempelverbreding R-Line
> 20911 - Dakspoiler R-Line
> 21411 - Bumper R-Line
> 26603 - Pedalen Roestvrij staal / Aluminiumdesign
> 27805 - Dakbekleding Stof, zwart
> 32016 - Stoelen: Topcomfort-stoelen voor
WIR
24052 Radio-ontvangst digitaal (DAB+) QV3
40697 Remschijven voor (340 mm x 30 mm) 1LA
40975 Rijassistent-systeem Aanhanger-rangeerassistent (Trailer Assist) incl. Parkeerstuurassistent en
Achteruitrijcamera
> 25792 - Rijassistent-systeem Parkeerstuurassistent (Park Assist)
> 39804 - Achteruitrijcamera (Rear View)
8A9
42211 Rijassistent-systeem Adaptive onderstel (DCC)
> 70517 - Rijassistent-systeem Rijprofielselectie
WDD
18650 Rijassistent-systeem Dynamische grootlichtregeling (Dynamic Light Assist) 8G3
70502 Rijassistent-systeem Helling-assistent UG2
25792 Rijassistent-systeem Parkeerstuurassistent (Park Assist)
70517 Rijassistent-systeem Rijprofielselectie 2H4
18680 Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning QR9
35508 Sluit-/startsysteem Keyless Access 4I3
24709 Spraakbesturingssysteem QH1
42701 Stabilisator achter 0BG
69098 Stuur (Leer) met Multifunctie en Schakelfunctie (R-Line) 2PK
74904 Transmissie 7 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie DSG G1D
14204 Trekhaak draaibaar 1M6
3259 Uitrustingspakket: Easy Open
> 35508 - Sluit-/startsysteem Keyless Access
> 35604 - Kofferbakdeksel / Achterklep electr. bediend (openen + sluiten)
PE1
25073 Volkswagen Media Control en App-Connect / MirrorLink
> 25072 - App-Connect
> 25025 - Multimedia-interface USB (iPhone / iPod) met AUX-IN
9WX
-Etc.
Deze gave Tiguan R-Line kochten wij direct in van de 1e eigenaar en verkeerd in een nette staat. Recent nog voorzien van 4 nieuwe banden, remblokken achter, nieuwe APK en kleine beurt.
Tegen een meerprijs van €410,- krijgt u een Autotrust instap garantie van 6 maanden of 15.000Km, hiermee kan u bij elke garage terecht. Deze garantie valt nog uit te breiden naar een garantie van 12 of 24 maanden. De kosten hiervan kan u navragen bij ons.
Bandenmaat: 255/40 R20
Laadvermogen: 621 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Antraciet
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Kenteken: TI-GU-18
Op onze website vindt u een volledige fotoreportage van deze auto met 100+ foto's.
Volg ons op Instagram: @Hunting_en_de_jong om als eerste de nieuwe voorraad te zien!
Heeft u interesse in deze auto en wilt u hem komen bekijken? Neem dan vooraf contact met ons op via de mail of bel ons even, zodat wij de auto voor u klaar kunnen zetten.
Wij zijn van maandag t/m zondag alleen op afspraak geopend. Neem daarom telefonische contact op om een afspraak in te plannen en om eventuele teleurstelling te voorkomen.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 162 kW (221 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.490 x 1.840 x 1.640 mm |
| gewicht | 1.569 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.190 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |





