

Volkswagen Tiguan
2.0 TSI | 4Motion | PANODAK | TREKHAAK | CAMERA | CRUISE |
€ 11.9992014176.355 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2014 |
| APK | 26 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 60.436 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Zeer nette VW Tiguan. Instructieboekjes aanwezig, onderhoud digitaal. Apk tot 26-11-23026. Auto is voorzien van trekhaak en staat rondom op vier zeer goede banden.
Het uitzonderlijke comfort en stijlvolle uiterlijk van de Volkswagen Tiguan straalt in elk aspect haar superioriteit uit. Dit is typerend voor deze hoogwaardige Duitse auto. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Tiguan duidelijk te zien is. De onderhoudshistorie van deze auto is bekend. Met een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie beschikt deze Volkswagen over uitstekende prestaties. De sportstoelen geven u veel zitsteun. Tot de uitrusting behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Veilig en handig: het audiosysteem laat zich bedienen vanaf het stuur. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! Ook is de Volkswagen uitgerust met: schakelpaddles aan het stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Modelreeks: aug. 2011 - jun. 2015
Modelcode: 5N
Laadvermogen: 641 kg
Wielbasis: 260 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Bijlsma Auto's Garantie Plan
Garantie: Bijlsma Auto's heeft een eigen garantieplan ontwikkeld. Tegen een geringe meerprijs kunt een een garantiepakket bij ons afsluiten voor de duur van 3 of zelfs 6 maand. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie. Nieuw Bijlsma Auto's Garantie Plan!
Fabrikant: Bijlsma Auto's Zoom 25 9231DX SURHUISTERVEEN, NL 0640709839 http://www.bijlsma-auto.nl info@bijlsma-auto.nl
Waarom kiezen voor Bijlsma Auto?
Bij Bijlsma Auto kunt u rekenen op de hoogste kwaliteit en volledige transparantie. Wij werken uitsluitend met correcte bouwjaren en kilometerstanden. Bij aflevering ontvangt u altijd een NAP-certificaat, zodat u verzekerd bent van een gegarandeerde kilometerstand. Eerlijkheid en klanttevredenheid staan bij ons hoog in het vaandel.
Bent u op zoek naar een betrouwbare occasion? Bezoek dan onze website, BIJLSMA-AUTO.NL, voor een uitgebreid aanbod van goed onderhouden dealeroccasions, inclusief gedetailleerde foto’s en heldere informatie. Het kan zijn dat niet alle opties in de accessoireslijst vermeld staan, maar dankzij onze uitgebreide fotoreportage kunt u vrijwel alle opties terugvinden.
Transparantie is onze prioriteit: De getoonde prijzen zijn nettoprijzen, wat betekent dat u geen extra afleverings- of rijklaarkosten betaalt. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent.
Garantie: Tegen een meerprijs van €350 bieden wij bij Bijlsma Auto een garantieplan van 3 maanden op de motor, versnellingsbak en eindaandrijving. Zo rijdt u met extra gemoedsrust.
Wij zijn trots op onze reputatie: volgens klanttevredenheidsonderzoeken zijn wij uitgeroepen tot het beste autobedrijf van Nederland. Deze erkenning is voor ons niet alleen een titel, maar een bevestiging van onze voortdurende inzet voor kwaliteit en klantgerichtheid.
Kom gerust langs voor een proefrit – de koffie staat altijd voor u klaar! Om teleurstellingen te voorkomen, adviseren wij om van tevoren even te bellen, aangezien we niet altijd aanwezig zijn. Inruil van uw huidige voertuig is altijd mogelijk.
Bij Bijlsma Auto bent u verzekerd van kwaliteit, service en transparantie.
Let op: Ondanks dat wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, zijn wij niet aansprakelijk voor druk- of zetfouten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.860 x 1.700 mm |
| gewicht | 1.589 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.230 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 - 1.510 l |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| CO2-uitstoot | 199 g/km |
| Energielabel | E |




