

Volkswagen Taigo
1.0 TSI Life Business Airco Navi Camera PDC
€ 15.9992022150.496 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 augustus 2022 |
| APK | 24 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.588 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Volkswagen Taigo 1.0 TSI Life Business Airco Navi Camera PDC
Pakket: Multimedia pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Volkswagen Taigo 1.0 TSI 8-2022 Airco, Navi, Camera, PDC,
08-2022
150.000 km
Handgeschakeld
70 KW / 95 PK
Lapiz Blue metallic
Het betreft een zeer nette auto, van binnen en buiten. 2 sleutels aanwezig.
Deze zeer goed onderhouden Volkswagen Taigo rijdt super en ziet er ook zeer goed uit van binnen en buiten.
Deze auto kunt u bezichtigen in Enschede, uitsluitend op afspraak.
AUTOSALOON ENSCHEDE B2B
Voor eventuele vragen of interesse kunt u contact opnemen : Michael 0610789249.
Gelieve geen oproepen meer na 20:30.
Autosaloon Enschede B2B
Hendrik ter Kuilestraat 19A
7547 BB Enschede
0610789249
info@autosaloon.nl
www.autosaloon.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.760 x 1.515 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 - 1.222 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | B |




