
Volkswagen Taigo
1.5 TSI DSG-7 *R-Line* | Trekhaak | Virtueel | Adaptive Cruise & Climate Control | Camera | PDC | Navigatie | Privacy | Bluetooth |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 mei 2022 |
| APK | 20 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 40.490 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
De getoonde prijs is inclusief APK en tenaamstelling, exclusief aanvullende garantie.
Voor €995,- extra heeft u het aanvullende BOVAG-pakket *, bestaande uit:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Nieuwe APK
- Grote onderhoudsbeurt; slijtage-onderdelen worden indien nodig vervangen
- 12 maanden Vakgarage Pechhulp; vanuit huis, Nederland en Europa
- Gratis vervangend vervoer in de garantieperiode
(* op ViaBOVAG.nl is dit pakket standaard inclusief)
*De Occasion-advertenties zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Derhalve kunnen we niet aansprakelijk gesteld worden voor mogelijke foutieve informatie.
Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. De kwaliteit van de matrix LED-verlichting geeft het gevoel dat u bij daglicht rijdt. Ook is de auto voorzien van: zwarte hemelbekleding, in hoogte verstelbare stoelen, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De parkeerhulp met achteruitrijcamera brengt precies in zicht wat zich achter u bevindt en toont een glashelder beeld op hoge resolutie. Een geluidssignaal waarschuwt hoeveel ruimte u nog heeft. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem aan boord! Met de climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. U bent in deze VOLKSWAGEN ook voorzien van multifunctioneel lederen stuur, DAB+ radio, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel en isofix-aansluiting.
U geniet nog meer van het rijden met uw VOLKSWAGEN omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Deze VOLKSWAGEN Taigo is voorzien van lane assist: een slim en veiligheidverhogend rijhulpsysteem, dat waarschuwt bij onwillekeurig van strook wisselen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold control en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Alarm
- Startblokkering, elektronisch
Algemene Opties en Accessoires
- Bluetooth carkit
- Geblindeerde ruiten achter
- Led verlichting
- Led verlichting achter
- Parkeersensoren voor & achter
Audio, tv en 12v access
- Digitale radio-ontvangst (DAB+)
- Luidsprekers, aantal 6
- Telefoon draadloos oplaadbaar (Wireless Charging)
- USB-C aansluiting (2x vóór en 2x in middenconsole achter)
Comfort aandrijving
- Afstandscontrolesysteem (Front Assist)
Communicatie / navigatie
- 'App-Connect' draadloze smartphone integratie
- Mobiele online diensten 'We Connect Plus': abonnement 12 maanden
- Navigatie 'Discover Media' incl. Streaming & Internet
- Pan-European E-Call noodoproepsysteem
Gordels en airbags
- Airbag voor bijrijder uitschakelbaar
- Driepuntsveiligheidsgordel 3x achter
- Driepuntsveiligheidsgordel vóór in hoogte verstelbaar en met gordelspanner
- Hoofd- en zijairbag voor bestuurder en bijrijder incl. aribag in het midden
Instrumenten
- 'IQ.Drive' Pakket (rijassistent Travel Assist)
- Digitaal Instrumentenpaneel Pro (Digital Cockpit Pro)
- Enkeltonige claxon
- Recuperatie van remenergie
- Verkeerstekenherkenning
Lading interieur
- Opbergvak onder voorstoelen
Remmen
- Aandrijfslipregeling (ASR), elektronisch differentieelslot (EDS) en motorsleepmomentregeling (MSR)
- Voetganger- en fietsersherkenning
Ruiten en glas
- Zijruiten achter en achterruiten getint, extra lichtabsorberend
Sloten
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, incl. twee klapsleutels
Trim exterieur
- Bumpers in R-Line design, achterspoiler, zijdorpels en sieruitlaat
- Dakreling in zwart uitgevoerd
- Instaplijsten vóór met R-Line logo
- Sierlijsten in chroom uitgevoerd
- Unilak 'Ascot Grey'
Trim interieur
- Bekleding, stof 'R-Line'
- Dakhemel in zwart
- Decorinleg 'Grey'
- Kofferbakmat & bagagenet
- Ruitbediening, spiegelinstelling en deurelementen met chromen accenten
- Variabele laadbodem
- Voetmatten voor en achter
- Voetpedalen in edelstaal uitgevoerd, geborsteld
Veiligheid aandrijving
- Elektronisch stabiliseringsprogramma (ESC) met tegenstuurondersteuning inclusief antiblokkeersysteem (ABS)
- Rijstrookbehoudassistent (lane assist)
Velgen en banden
- Bandenreparatieset (12-volt compressor en bandendichtmiddel)
- Velgen 'Valencia', 17 inch lichtmetaal
Ventilatie en verwarming
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic)
Verlichting exterieur
- Automatische koplampschakeling met 'Coming home' en 'Leaving home'-functie
- Dynamische grootlichtassistent (Dynamic Light Assist)
- Koplampverlichting LED Matrix ('IQ.Light')
- Mistlampen vóór incl. bochtverlichting
- Mistlampen vóór inclusief bochtenverlichting
- Verbindende LED strip tussen de koplampen
Verlichting interieur
- Sfeerverlichting interieur
- Sfeerverlichting in voetenruimte (unikleur)
Wettelijke kit
- Gevarendriehoek
- Lifehammers, 2x
Zetels
- Achterbank in ongelijke delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel en passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- ISOFIX-voorbereiding voor het bevestigen van twee kinderzitjes op achterbank, zowel als op passagiersstoel vóór
- Lendensteunen vóór
- Voorstoelen, sport / comfort
- Voorstoelen, verwarmbaar
Zichtbaarheid
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch instel-, verwarm- en inklapbaar
- Parkeersensoren voor en achter (Park Distance Control)
- Voorruit, warmte en geluidisolerend
Meer informatie
Constructiejaar: 2022-05
Laadvermogen: 546 kg
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (€ 995): Bovag 3: Gratis vervangend vervoer in garantie periode.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt
Bedrijfsinformatie
Vakgarage Los Rijsoord, opgericht in 1958, is uw mobiliteitspartner op het gebied van occasions en onderhoud. Met een tiental medewerkers streven we elke dag naar het zo goed mogelijk ontzorgen van de klant. Sinds jaar en dag zijn we trots Bovag partner en gaan we voor een maximale klanttevredenheid. Bekijk eens onze reviews:
https://www.klantenvertellen.nl/reviews/1048809/vakgarage-los-rijsoord


Volkswagen Taigo - Eerste rijtest
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.266 x 1.757 x 1.515 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.204 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 - 1.222 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 645 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |
Opties
Vakgarage Rijsoord
Rijksstraatweg. 362988 BJ Ridderkerk
































