
Volkswagen Taigo
1.0 TSI R-Line Business | Keyless | Camera | Stoelverwarming | IQ Light | LED | Navigatie | Apple Carplay | Android Auto | Adaptieve Cruise Control | Metallic | 3x R-Line | Flippers | Sportstoelen |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 januari 2023 |
| APK | 27 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 39.679 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Alle technologie in de Volkswagen Taigo is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar uit 2023 heeft 83052 kilometer op de teller staan. Met de sportieve R-Line styling is deze Volkswagen Taigo een lust voor het oog. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Taigo, bijvoorbeeld. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Voorzien van matrix LED-verlichting. De auto dimt precies dat deel van de lichtstraal waar de voor- of tegenliggers in rijden. De overige segmenten blijven aan en verlichten de weg. Verder is de Volkswagen uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Loopt het verkeer onderweg vast, schakel dan de file assistent in en laat het systeem zorgen voor de juiste afstand bij stilstaan en rijden. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet u direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. Het navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. U bent in deze Volkswagen ook voorzien van automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Volkswagen. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Meer foto’s zien?
Neem dan gerust een kijkje op onze website voor de volledige fotopresentatie van deze auto.
Veel portalen bieden helaas minder foto’s aan dan dat wij maken!
Welkom bij Autobedrijf Tjeerdsma
Trots winnaar van ‘Autobedrijf van het Jaar 2017/2018’!
Bij Autobedrijf Tjeerdsma draait het om vertrouwen.
Als familiebedrijf vinden wij het belangrijk dat u met een goed gevoel bij ons binnenkomt en met een tevreden gevoel wegrijdt.
De aankoop van een andere auto is een bijzonder moment. Daarom nemen wij geen genoegen met “bijna goed”, maar zorgen wij ervoor dat alles klopt.
Al onze auto’s worden met zorg geselecteerd en volledig rijklaar gemaakt zonder bijkomende kosten!
Zo weet u precies waar u aan toe bent: geen verrassingen, geen verborgen kosten.
Het Tjeerdsma Zekerheden Pakket:
Wij willen dat u met een gerust hart de weg op gaat. Daarom leveren wij deze auto, zonder extra kosten, met ons uitgebreide BOVAG zekerheidspakket:
- 12 maanden BOVAG Garantie
(6 maanden voor bedrijfswagens) - Onderhoud volgens fabrieksvoorschriften
- 10.000 km volledig onderhoudsvrij rijden
o.a. op remmen, banden, airco, distributieriem en andere slijtagedelen - Grondige 40-punten check
- TellerCheck
Zekerheid over de kilometerstand, ook als de auto is geimporteerd! - Minimaal 12 maanden APK
- Tot in detail gereinigd
Fris, schoon en netjes. - Rijklaar is bij ons met volle tank!
Voor de volledige uitleg en voorwaarden zouden we u willen verwijzen naar de website van BOVAG.
Snel de weg op?
In veel gevallen kunt u al binnen 1 uur rijden. Omdat wij onze auto’s meestal vooraf rijklaar maken, hoeft u vaak niet lang te wachten.
Vraag gerust naar de mogelijkheden.
Uw huidige auto inruilen?
Dat regelen we graag voor u.
Stuur ons eenvoudig een paar duidelijke foto’s via WhatsApp en wij maken snel een eerlijk en transparant voorstel.
WhatsApp of bel: 0591 - 521466
U bent van harte welkom bij ons in de showroom.
Graag tot ziens!
– Team Tjeerdsma
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Koplampverlichting LED Matrix ('IQ.Light') (PXA)
- R-Line Exterieur
- Reef Blue metallic (0A0A)
- chroom delen exterieur
- geluidsisolerend glas
- Mistlampen voor inclusief bochtenverlichting (8WH)
- Warmtewerende voorruit
- Zijruiten achter en achterruit getint (65% lichtabsorberend) (4KF)
Infotainment
- Digital Cockpit Pro (26 cm) (9S0)
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) (9AK)
- voorstoelen verwarmd
- Achteruitrijcamera (rear view) (KA1)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfort sportstoel(en)
- hemelbekleding donker
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- file assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- centrale airbag voor
- Instelbare rijprofielen, Elektronisch sperdifferentieel (PDE)
- Parkeersensoren voor en achter (Park Distance Control) (7X2)
Overig
- 2e eigenaars voertuig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- R-Line exterieurpakket Black Style (glans exterieur delen) (WBS)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieurkleur: Titaanzwart met grijs
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 maanden Bovag-garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden


Volkswagen Taigo - Eerste rijtest
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.760 x 1.515 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.160 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 - 1.222 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 816 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Tjeerdsma
Eerste Kruisdiep WZ 957831 CC Nieuw-Weerdinge























































































