

Volkswagen Taigo
1.0 TSI Life Edition I Automaat I Cruise I Navi
€ 25.445202520.167 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2025 |
| APK | 27 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 25.445 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Bij Volkswagen zijn ze niet erg bescheiden, maar ze hebben wel een beetje gelijk. Kiezen voor Volkswagen is kiezen voor een totale auto. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze Taigo ziet er dan ook uit als nieuw. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. De comfortstoelen geven precies de juiste ondersteuning voor rug en schouders. In deze Volkswagen profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, trailer assistent, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Alle functies die u onderweg nodig heeft, worden permanent geregistreerd en zijn afleesbaar op het digitale dashboard. Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor u. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Loopt het verkeer onderweg vast, schakel dan de file assistent in en laat het systeem zorgen voor de juiste afstand bij stilstaan en rijden. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Extra opties op deze auto zijn: multifunctioneel lederen stuur, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, airconditioning en automatisch dimmende binnenspiegel. De automatische veiligheidssystemen in deze Volkswagen fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. In deze Volkswagen vinden we verder een hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 557 kg
Wielbasis: 26 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Leaseprijs: € 420 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Referentienummer: 2616210
Rijklaargewicht: 1263 kg
Verwachtte leveringsdatum: 16-02-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 15-01-2026
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.760 x 1.520 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.163 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 - 1.222 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |





