

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2018 |
| APK | 30 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 31.335 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Duitse automerken hebben een onverwoestbare reputatie als het gaat om kwaliteit en prestaties. Geen wonder want qua constructie, vooruitstrevende techniek en betrouwbaarheid is de concurrentie dun gezaaid. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze T-Roc ziet er dan ook uit als nieuw. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. Prettig zitten maakt elke rit ontspannen dankzij de comfortstoelen. In deze Volkswagen profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verwarmde ruitensproeiers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Op het stuur bevinden zich ook de schakelaars waarmee u de audio bedient. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Ook regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de Volkswagen T-Roc heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Deze Volkswagen T-Roc blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. U bent mede dankzij hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Nijmegen afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-nijmegen@bochane.nl
Autobedrijf Bochane Nijmegen behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Nijmegen is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Nijmegen!
Aanvullende opties en accessoires
- All-Season banden
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- Audio-pakket (Bluetooth telefoonvoorbereiding)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- Elektronisch sper differentieel
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rookvrij
- Spiegel-pakket (buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels met verlichting)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Style Plus Pakket (afwijkende dakkleur)
- Technische inspectie
- telefoonintegratie
- Winter-pakket (voorstoelen verwarmd)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2022
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Ff, black oak/ceramique
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 117 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,5 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Staat
Technische staat: matig
Optische staat: matig
Staat interieur: matig
Aantal sleutels: 2
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Basiskleur: wit / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Volkswagen T-Roc R - Eerste rijtest
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.234 x 1.820 x 1.573 mm |
| gewicht | 1.170 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.780 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.290 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Actieradius | 980 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Bochane Nijmegen
Winkelsteegseweg 1506534 AR Nijmegen










































